Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy lánynak utasként milyen...

Egy lánynak utasként milyen motoros ruházatra van (feltétlenül) szüksége?

Figyelt kérdés
Protektoros kabátom, bukosisakom és vesevédőm már van. Ezek a legfontosabbak. Van még valami, amit kihagytam és jó lenne, ha lenne?
2008. júl. 6. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Szia !


Kesztyű szerintem mindenképpen fontos . Nem vagyok benne bizos , hogy az utasnak kell-e , de a vezetőnek biztos kell a kresz szerint.


Egy bakancs , illetve motoros csizma sem árt .

2008. júl. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A kresz csak a becsatolt bukósisakot írja elő!

A jó kesztyű, és a protektoros nadrág egy esésnél hasznos lehet!

2008. júl. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

igen, csak a bukósisak a kötelező.


protetktoros kesztű, mert az ember önkéntelenül is a kezével próbálja védeni magát ha esik. Meg szerintem egy nadrág sem ártana.


gyakorlatilag teljes felszerelés, mert attól, hogy utas vagy még nem vagy védettebb.

2008. júl. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Hát, engem nem csaptak agyon akkor se, mikor csak sisak volt rajtam, meg egyébként póló és rövidnadrág :) Én nem vettem semmilyen spec. fölszerelést az útjainkra.


(egy másik lány utas)

2008. júl. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves "másik lány utas"!

Az egy dolog, hogy nem kötelező, csak a bukósisak. De azért célszerű, sőt több mint erősen ajánlott, hogy legyen rajtad védőfelszerelés, egyrészt mert bármi történhet (baleset, stb.), másrészt pedig az izületeid úgy "megfáznak", hogy tíz év múlva nem fogsz tudni mit csinálni pl. a térdeddel...

2008. júl. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Majd 20 évig vezettem, / nő vagyok/. A tisztességes és minél jobb motoros felszerelés nem kötelező de KELL, mert élni utána is kéne.Ui. Motort vezettem és nagyot.
2008. júl. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én is azt vallom amit az utolsó hozzászóló.

Semmi sem kötelező de kell, mert életet is menthet.

Protektoros dzseki és nadrág, csizma, kesztyű és egy jó bukó!

Én is motorozok, sportmotorom van. Idén jött össze a pénzem egy jó felszerelésre, a bukóm 90 ezer,bőrruhám 270 ezer, 100 ezer a csizma, 20 000 kesztyű...

szal nem olcsó, de kell ha már egyszer motorra ülsz.

Még akkor is ha csak utas vagy!

Balesetmentes jó motorozást!

Minden jót!

20L

2009. júl. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!