Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meg tudja mondani nekem, hogy...

Ördög93 kérdése:

Meg tudja mondani nekem, hogy egy Norvég használtautó honlapon az autók árai miért tűnnek nekem irreálisan alacsonynak, mármint persze bizonyos autóké?

Figyelt kérdés
Néhány autó ára átszámítva forintba nagyon alacsony és nem értem, hogy miért? Nincs odaírva hogy lízingelt lenne vagy ilyesmi, nem is törött, szóval nem egészen értem. Kérlek ne nézzetek butának, de tényleg nem értem. [link]

2013. okt. 24. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet ezek az alacsony árak ( pl az Audi A3 1500 koronája) csak kezdő vagy törlesztőrészlet.


Az 5000 korona a 21 éves toyotáért, az már életszerű.

2013. okt. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor jólvan, csak akkor oda kellene írni vagy ilyesmi,mert megtévesztő, bár ahogy te is írtad életszerütlen:)
2013. okt. 24. 15:29
 3/5 anonim válasza:

Pl a legelső autó, amit mutat, a 2013 Volvo S60 2.5 r , ügye arra 3190 koronát ír. De ha továbbmész arra a részre, akkor kapcsolatfelvétel az eladóval, akkor ott lehet látni a részleteket:

50.000 korona előleg, és utána havi 3190 korona havi törlesztőrészlet.

Meg gondolni kell szerintem arra is, hogy ha Mo-ra akarod hozni ezeket az autókat, akkor fizetni kell még egyéb díjakat is ahhoz, hogy regizstrálva legyen Mo-on.

Norvégiában elég drágák az autók, úgyhogy én nem onnan vásárolnék.

2013. okt. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az Osztrák autók elég leharcoltak nem? Cserébe olcsók és közel vannak. Én egy olyan 2-3 millió összért szeretnék vásárolni, egy obelt vagy egy volvot. Azért gondoltam hogy volvo az északon olcsóbb.
2013. okt. 24. 18:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Az csak a havi törlesztő, itt 1,5-2x drágábbak az autók mint otthon, mivel nagyon magasak az adók.
2013. okt. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!