Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Fiestában nincs fűtés,...

Ford Fiestában nincs fűtés, klímával sem. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Egy hónapja cseréltem hűtővizet a kocsiban (Ford Fiesta 1,25 benzines, 2006-os modell).


Kb egy hete tűnt fel, hogy hiába kapcsolom be a fűtést, csak hideg levegőt fúj. Ha bekapcsolom a klímát, akkor sem fűt. A motor hőmérséklete normális. Mi lehet a probléma? Okozhatja ezt a hűtővíz csere?



2013. okt. 28. 11:18
 1/4 anonim válasza:
Egy ismerősömnek is ez volt a problémája, elvitte szerelőhöz, és csak annyit csinált hogy valami vizcsövön kinyitott valami légtelenítőt. (bocs nem értek a kocsikhoz) És meg is oldódott a probléma. Ha mond ez neked valamit... :)
2013. okt. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Bár légtelenítettem a rendszert, de akkor megteszem megint, hátha csak ennyi a probléma. Azért még várom a lehetséges megoldásokat :D.
2013. okt. 28. 11:31
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos más lehet a probléma. Tegnap hazaindulás előtt járattam a motort tíz percig, majd ráadtam a fűtést. Ment rendesen. Menet közben többször feltekertem maxra és fújta a meleg levegőt normálisan. Aztán gondoltam egyet és rányomtam a klímát. És furcsa mód szépen elment a meleg és a hideget fújta. Utána kikapcsoltam a klímát, de a fűtés normál módon sem jött vissza :S.
2013. okt. 29. 05:48
 4/4 A kérdező kommentje:
Amúgy anno megoldódott a probléma. Az volt a gond, hogy eltömődött a hűtőrendszer, de szervizben néhányezer ft-ért átmosták a rendszert, amitől megoldódott a probléma.
2017. aug. 15. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!