Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Menyibe kerül körülbelül egy...

Menyibe kerül körülbelül egy Yamaha tdr 125-ős motorblokk komplett felújítása?

Figyelt kérdés

Dt-nek is ugyanaz a blokk ha jól tudom úgyhogy ha valakinek dt-je van és azt tudja leírná :)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. nov. 3. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:

UUUU

Az egy gatya! :)

20-30 ezer a munkadíj hogy szétszedik és összerakják a blokkot és abban még nincs benne az anyagdíj,pl a csapágyak(ami 15-től a csillagos égig vehetsz meg,szimeringek),aztán a dugó,főtengőfelújítás ha nem veszel bele másikat.Szerintem 60 ezer alatt nem úszod meg ha csak nem magadnak csinálod!

Ezek az árak azért nagyzolva írtam le,ha szerencséd van akkor olcsóbban megcsinálod,megcsináltatod.

2013. nov. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Bevallom rosszabbra számítottam :) de ez se kevés.

Köszi a gyors választ!

2013. nov. 3. 14:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha hosszútávra tervezel a kicsikével akkor megéri a minőségi csapágyakat megvenni bele!
2013. nov. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha rövid távra akkor is mert nem akarok egy ............... miatt szívni aki a made in china cuccal b,szta össze a motort.


Amúgy nem tudom mennyibe fáj, mert az én TDR-em tökéletes volt :)

2013. nov. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem még nincs meg a motor csak latolgatom a lehetőségeket,de valószínűleg ezt veszem majd meg. :)
2013. nov. 3. 18:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Én azt mondom hogy úgy ne vegyél motort amit egyből generálozni kell!!!

Csak is működő kifogástalan állapotú motorral érdemes kezdeni!

Ha már úgy veszed hogy baj van vele akkor az már nem jó!!!

2013. nov. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem akarok nem működő motort venni!(az kéne még)

Csak amint mondtam ha vennék és tönkremegy akkor mégis mennyi lenne . + kíváncsiság :D (nem ismerem az alkatrészeinek árát ezért kérdeztem hogy kb mennyi lenne.

Köszönöm mindenkinek a segítséget!

2013. nov. 4. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!