Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Tact robogóba milyen...

Honda Tact robogóba milyen akkumulátor kell?

Figyelt kérdés
Honda Tact robogóba milyen akkumulátor kell? Tudom hogy a Dioba meg az újabb Tactokba 12v 3 és 4 ah aksi kell, de ebbe szerintem az nem megy bele. Most 12 v 2.3 ah van benne de szerintem az kicsi, viszont nem fér bele nagyobb mert az aksi szélessége max kb 45 mm lehet. Valaki segítsen ha tud. És még két kérdés.1. Akitől vettem azt mondta h elektromos szívatója van és ezért ha rossz az aksi akkor rúgásra sem indul. Én úgy tudtam, hogy ez nem így van, hanem rúgásra mindenhogy indulnia kell, de most h az aksi nagyon gyenge lett valóban nem lehet berúgni. Létezhet ez? 2. Abonyban valaki tud robogó szerelőt? Köszönöm a segítséget .

2013. dec. 8. 13:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!