Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik lenne a legjobb választás?

Adachi kérdése:

Melyik lenne a legjobb választás?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok és első kocsi vásárlása előtt állok. Azt szeretném kérdezni , hogy kb melyik az a kocsi ami jó lenne. Gondoltam itt pl : Toyota MR2 , Celica(2001) , Supra(1986),

Audi TT , Subaru Impreza. Ezek közül mi lenne a legjobb választás ? Vagy ha tudtok olyat mondani ezeken kívül ami jó még írjátok már le légyszíves ?



2013. dec. 15. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
24%

Én kiröhögnélek a fent felsorolt gépek bármelyikével, miközben lefulladsz velük a zöldnél, mert marha menő vagy vele. :DD


Saját magad és mások (inkább utóbbi) védelme érdekében ne sportautón tanulj vezetni. Ha már megtanultál vezetni, akkor vegyél ilyen autót. Azzal ne röhögtess, hogy te már jól tudsz vezetni. Nem tudsz, hidd el.

2013. dec. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
honda crx
2013. dec. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Kezdődik.. 300 ezerből sportautó, mert mi más. De jó is lesz nekem hetente szervizeltetni, drága alkatrészeket venni, sokat tankolni, mert menő vagyok a japán 20 éves autómmal, mert 2 másodperccel hamarabb indulok el a pirosnál, mint a suzukis. De szerintem ő hamarabb fog röhögni rajtad :) Ja és most nézem első kocsinak.. oké sok sikert!
2013. dec. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Oké, hogy kell neked egy autó - de mire szeretnéd használni? Gazdag ember lehetsz, ha 400 forint+-os benzinár mellett az a legnagyobb bajod, hogy hány lóerős legyen az első autód. Mert gondolom, ha autót szeretnél, akkor azért használod is valamire: munkahelyen például ezekkel megjelenni sem nem túl célszerű, sem nem túl imponáló, akár kőműves, akár vállalatvezető vagy.
2013. dec. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!