Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nektek mennyit megy a Honda...

Nektek mennyit megy a Honda Dio 50ccm-etek? Mit csináljak egy kis teljesítmény növelés érdekében?

Figyelt kérdés

Hello. Éve elején nekem ment még 65-öt,most már csak 55öt.

Mit csináljak vele hogy megint elérjem a 65-öt,esetleg 70-et? Nektek mennyit megy? Köszi



2013. dec. 23. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább hagyd békén.. Jobb lesz úgy mindenkinek.
2013. dec. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fogyózzál!!
2013. dec. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nos itt több bibi is lehet.Nos első sorban ki kell pucolni a karbit(plusz használni plusz szűrőt),és pucold ki a légszűrőt is mert ha piszkos akkor is lassúbb.

Ha nem jó így sem akkor vagy ki kell égetni a kipufogót vagy fúrásra érett vagy valamit variáltál rajta és ezért nem megy.

MIlyen 2t olajat használsz?Ha nem szintetikus olajat használsz akkor elképzelhető hogy piszkos a kipufogód és ezért nem megy annyit.Megjegyzem érdemes csak is fulszintetikus olajat használni,kicsi a megragadásnak a veszélye,nem köpi be a gyertyát és nem koszolja a kipufogót amellett hogy nem szennyezed a környezetet annyira.

Ha megakarod pöccinteni hogy jobban menjen,Én nem javaslom mert ez e megbízhatóság árára megy.De ha még is belevágnál akkor szerintem elég egy malossi variátor,erősebb kinyomórugó hogy erősebb legyen és egy sport rezó.Lehet rá tenni nagyobb hengert is de akkor már a főtengelyt is erősebbre kell cserélni egy bizonyos méret után(pl 70)

Még annyit szoktak csinálni hogy nagyobb karbit tesznek fel rá,de nem ettől kell várni a csodát hanem a meghajtásnál és a rezónál!

Sok sikert hozzá!

Üdv!

2013. dec. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!