Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy birok kitekerni imbuszos...

Hogy birok kitekerni imbuszos fejű csavart?

Figyelt kérdés
Annyira be van szorulva hogy akármilyen erővel próbáltam, nem bírtam meglazítani. Inkább az imbuszkulcs adta meg magát, tehát már használhatatlan, a csavar viszont ép, csak még mindig nem mozdul.
2013. dec. 25. 11:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Melegítsd fel a környezetét lánggal, ha lehetséges, ne olvassz el semmit, üsd meg kalapáccsal, és valamilyen jófajta imbuszkulccsal próbáld, ezek úgy vannak kitalálva, hogy 1/4-es krova fejjel lehet őket kitekerni, nem egy mezei OBI-s imbuszkulcskészlettel. Sajnos. :(
2013. dec. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hőlégfúvóval tudnám melegíteni csak ott van mellette a műanyag burkolat. Nem akarom hogy megolvadjon.
2013. dec. 25. 11:58
 3/15 Dörmögő ***** válasza:
Csavarlazító is segíthet.
2013. dec. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
WD40, szappanos víz, csavarlazító - ilyesmi.
2013. dec. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Keress valami fém rudat, tedd a csavar fejéra és párszor érzéssel, de azért határozottan üss rá.

Aztán meg ess neki egy normális imbuszkulccsal.

(a csavar fejének hamarabb kéne letörni, vagy benne a kulcsnyílásnak elnyalódni mint hogy a kulcs sérüljön. Legalábbis ha normális az imbuszkulcs.)

2013. dec. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi. Rendeltem imbuszkulcsokat ami elvileg kiváló minőségű. Ha nálam lesz akkor kipróbálom a technikákat.

Köszi a válaszokat!

2013. dec. 25. 13:35
 7/15 Dörmögő ***** válasza:
Amíg nincs ott a másik imbuszkulcs addig is kipróbálhatod a fent említetteket. Az imbuszkulcsnak meg vágd le vagy köszörüld le a lenyalódott részét, így újra meg tudod vele próbálni.
2013. dec. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ütvecsavarhúzóval. Ez egy olyan csavarhúzó amit kalapáccsal kell ütni ,és a régi un. pergöcsavarhúzó elvén müködik. Én a piacon vettem de árulják az skf-ben is. Van hozzá bit-hegy,normál csavarhúzó-hegy,+ imbuszhegy is. Komolyabb mühelyek is használnak hasonlót ,de azok állt. elektromos, vagy levegős kivitelüek.
2013. dec. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Dörmögő ***** válasza:

21:39

Csak nem a csongrádi piacon vetted?

2013. dec. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Talán leskelődtél??
2013. dec. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!