Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy vw passat-ba d2s...

Vettem egy vw passat-ba d2s xenon izzót 6000k-et darabját 3000 Ft-ért és ha bekapcsolom az udvarba gyönyörű szépen ég meg látok is mindent de ha éjszaka megyek az úton néha olyan érzésem van mintha csak helyzet jelzővel mennék. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2014. jan. 1. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
A "házibarkács gagyixenon" így működik! Egy idegesebb rendőr ki is szállít miatta az autódból! Persze ha tényleg xenon, és nem valami hagyományos izzó, amit xenonnak hirdettek, bár ez utóbbi még rosszabb...
2014. jan. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg, hogy a foncsoron belül nincs jó helyen a fénykibocsátó rész. 3000-ért gondolom csak xenon hatású, nem trafós-tényleg xenonos lámpa - mert ha mégis "rendes" xenon lenne, akkor az 3e magyar forintért olyan is lehet, hiszen annyiért lehet venni egy pár (növelt fényerejű) izzót normális gyártótól.


Mindenesetre itt van két cikk a fényszórókról, hátha kicsit segít az eligazodásban a sok gagyi között.


[link]


[link]

2014. jan. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
gyári xenonos nem házi barkács rendes trafós csak kiégett a gyári izzó és vettem bele egy másik égőt meister d2s xenont
2014. jan. 1. 15:22
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget
2014. jan. 1. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!