Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki hogy szokta fogni a kormány...

Ki hogy szokta fogni a kormányt? (pl: egyenes szakaszon, kanyarban)

Figyelt kérdés
2009. dec. 3. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:

városban balkézzel olyan 10-11 óránál (:D), jobb kézzel a váltón.

Hosszú egyenes szakaszon két kézzel fogom, de ez sebességtől is függ. Autópályán azért 2 kézzel fogom.

Dugóban meg bal kézzel alul.

Parkolásnál, vagy lassú tempónál nagy fordulásnál pedig hüvelykujjal gyorsan tudom tekerni a kormányt.

kb ennyi :)

2009. dec. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ahogy az oktató tanította..

Egyenes úton ,,tíz óra tíz perc"

Kanyarban meg úgy,hogy még véletlenül se kerüljön a kormány belső részére a kezem(most ezt leírni nem nagyon tudom).

2009. dec. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Általában bal kézzel, és vagy a bal oldali két küllő közt lazán rajta a kezem, vagy tök lent. 4-küllős kormányom van, kb 2-4 és 8-10 óra köré érnek ki a küllők.

Jobb kezem vagy a váltón, vagy asszony combján ^^

2009. dec. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nos, hát én úgy szoktam, hogy egyenesben: a kormány legtetején rajta a bal kezem, de csak úgymond tenyérheggyel, ja és az ujjaim az égnek állnak (minta integetnék), kanyarban ha kisívű akkor balkéz kb 11-es jobbkéz kb 4-5-ös óraállásnál, ha nagyívű akkor úgymond "lapátolok".

ha csak bal kézzel fogom a kormányt akkor a jobbkezem általában a combomon van de néha a váltón is

2009. dec. 3. 18:57
 5/7 anonim ***** válasza:
balkéz felül (markolom a kormányt) kanyarba tenyérrel tekerem.
2009. dec. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bal kéz valahol 8 óránál, jobb kéz a váltón. Nincs szervóm így ez csak hosszú egyenes szakaszoknál játszik, azon kívül ahogy az oktató annó mondta :)
2009. dec. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
országúton nagyobb sebességnél jobb kéz 4 óránál. Városban vegyesen a kezek, nem figyelem. Mikor gázos az út, akkor "rendesen" azaz 10 és 2 óránál. Az mégis stabil fogásnak tűnik.
2009. dec. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!