Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan érdemes akkumulátort...

Honnan érdemes akkumulátort venni?

Figyelt kérdés

Szeretnék új aksit a kocsiba, mert a régi már haldoklóban van (5 éve van nálam a kocsi, még ugyanaz az aksi, szóval megszolgálta lassan az idejét)


Lesz most a Tesco-ban Bosch S3 aksi jó árban, szerintetek azt érdemes megnézni? Garanciát mennyit szoktak adni rá?

A másik, amit néztem, autósboltban (Bárdi Autó) Bosch Gigawatt J+, kb egy árban. Ez valami Bosch koppintás, vagy rendes, csak más néven?



2014. jan. 28. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
A Bosch az jó, előtte nézd meg neten, mi utoljára onnan rendeltünk és így is olcsóbb volt, mint az akciós bosch.
2014. jan. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én Lesti akkut használok már évek óta. A Lesti egy 40 éves családi cég, azt hiszem a Jász akkut forgalmazzák a saját nevük alatt, nekem nagyon bevált 2 kocsiban is.
2014. jan. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tescóból én is vettem már Bosch akksit, ha jól tudom, félév a garancia. Elég meredek lenne, ha nem eredeti Bosch-t árulnának, szerintem nem mernék bejátszani, tehát ettől nem kell félned.
2014. jan. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Tescos Bosch akksival érdemes előre tervezni, mármint mikor volt akciósan egy fél-1 éve akkor az 5. üzletben sikerült 1 darabot találnuk mert úgy elhordták.
2014. jan. 29. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha Bosch, akkor már inkább az S5-öst! Ez az S3 az "áruházi" basic kategória.

Egyébként a Lesti is árul Boscht, Vartát, sok félét...

2014. jan. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én az obiban vettem jp (jászplasztik) akksit,nagyon meg vagyok vele elégedve!! 2 év garanciával!! Hát ehhezképest a Bosch csak fél év? Elgondolkodtató!
2015. dec. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!