Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol szoktatok tankolni?...

Hol szoktatok tankolni? Melyik benzinkút a legjobb ár/éték arányban? Hol a legjobb a gázolaj?

Figyelt kérdés
3-as golfba megéri a prémiumot tankolni?
2014. jan. 28. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én az ENVI-nél tankolok. Kevesebbet fogyaszt belőle a verda, mint a shell fuelsave-ből...
2014. jan. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

AVIA, ide van -10ft/l törzsvásárlói kártya, így itt jövök ki legolcsóbban.


Premiumot maximum szerintem olyan kocsiba érné meg aminél érezhető lenne a különbség, egy 3 as golfnál szerintem ha nyersz is vele pár % teljesitményt észrevenni ugyse lehetne, mintha alapbol egy olyan kocsiban próbálnád ami kicsit premium / luxus kategoriásabb.

2014. jan. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
CSak OMW, az a legjobb MO-n. Nem drágább, mint a MOL pl, de jó a mínősége
2014. jan. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Nem akarok kukacoskodni, de nem OMV véletlenül?
2014. jan. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja de, bocsi az elírásért, de a lényeg, hogy ott érdemes tankolni, ha a motort akarjátok "ápolni"
2014. jan. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lukoil
2014. jan. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is OMV. Egyszerűen (kicsit)kevesebbet eszik az autó, az OMV-s üzemanyagtól. A prémium üzemanyagokat pedig Ausztriából hozzák, nem itt finomítják.
2014. jan. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
OMV, vagy Mol. Nem szoktam foglalkozni vele. Azért ezeknél tankolok, mert közel vannak a lakhelyemhez és amelyik épp útba esik, ott töltöm meg. Én még különbséget nem vettem észre köztük, pedig használok dízelt és benzinest is.
2014. jan. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%

MOL.

De teljesen mindegy, mindenhol ugyanazt kapod.

2014. jan. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Általában Shellnél tankolok. A környéken ez a legolcsóbb és útba is esik. Néha szoktam OMV prémiumot, de az ég világon semmi különbséget nem veszek észre, csak a lelkiismeretemet nyugtatom meg vele.
2014. jan. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!