Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az 1994-2001...

Mi a véleményetek az 1994-2001 között gyártott bmw 730dtől?

Figyelt kérdés
Milyen költségekkel jár menyire megbízható stb.
2014. febr. 6. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Nagyon szép, nagyon nagy, és nagyon kényelmes, nagyon jól megy.

Nagyon drága tankolni, nagyon nehéz fentartani.


Arra vigyázz ha veszel egy ilyet a lányok bizony rád fognak tapadni ;) Ha bírod azt, hogy egy nap több tucat csaj kéri el a számod, és mosolyog rád, akkor bátran vágj bele ;)

2014. febr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló ne túlozzuk már el ennyire a dolgokat, akik pénze mennek lányok nem ülnek bele egy annyi idős autóba mint ők. Az viszont igaz hogy nagyon drága a fenntartása, nem érdemes megvenni
2014. febr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért szerintem egy ilyen autóra max. a tanyavilágban bomlanak a csajok... Lássuk be egy 2014-es hasonlóval több sikert lehetne elérni.


Amúgy az autó szép, nagy, kényelmes és tartós, a gond csak az, hogy a legtöbben már 10 egyenlítőkör van, ami nem kevés.

2014. febr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ne hogy azt hidd... csajoknak mindegy, csak nagy kocsi legyen, és szép.
2014. febr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem a csajozás a fő szempont csak kis gyerek korom óta mióta láttam a szállítóba azóta oda és vissza vagyok ezért az autóért és ez a rajongásom az autóért nem múlt. Azért is gondoltam a dízelre mert magyar fizuból nehéz tankolni a benzinest. De az alkatrész árak véget félek, hogy menyire lehet magasan meg, hogy mivel idős már menyire kell felújítanom vétel után mert már 50-60 deákért adják őket. Csak hát még is egy prémium autó melynek még mindig magasak a fenntartási költségei gondolom.
2014. febr. 6. 20:20
 6/7 anonim ***** válasza:

tessék:

[link]


Hát igen, a fim óta ez a "Szállító BMW" :)

2014. febr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Benzinesnél szóba jöhetne a gázüzem.Úgyis nagy csomagtartója van.Nem mindegy, hogy 250 Ft vagy 400 Ft (+15%-kal nő a fogyasztás, de így is megéri).A dízelek nagy része szét van hajtva.

De ez motortól függetlenül fontos:Legyen 500.000-1.000.000 Ft-od +-ba.

2014. febr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!