Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó így a hirdetés szövege?...

Jó így a hirdetés szövege? Mit írjak még hozzá, esetleg mit alakítsak még rajta?

Figyelt kérdés

Most készülök eladni autómat, de nem írtam még egy ilyen hirdetést sem.Elég béna vagyok az ilyenekhez és nem szeretném ha unalmas, monoton szöveg lenne, ezért kérem a tanácsotokat.

Eddig megírt szöveg:

Eladó a képeken látható Opel Astra F családi autónk. Friss műszaki vizsgával, nagyszerviz után. 2013 őszén (215.000 km) nagyszervizen volt, ahol a következő dolgokat cserélték benne: komplett vezérlés és kuplung szett, gyújtáselosztó fedél, fékbetét és fékdob, kézifék bowden, csomagtartó teleszkóp, vészvillogó kapcsoló, olaj+szűrő, légszűrő. Valós kilométerrel, kifogástalan állapotban van. Megbízható, olcsó fenntartású autó, alacsony fogyasztással (5-6 liter/100 km). 4 téli gumival (kb. 80 %-osak) szerelve, ezenkívül pluszba 2 felnit (Michelin Alpin gumikkal) és sárhányót adok hozzá. Rendszeresen karban volt tartva, szép, kulturált külső és belső térrel rendelkezik. Megtekintés csak hétvégén lehetséges, előre egyeztetett időpontban. Érdeklődni a megadott telefonszámon 14-21 óra között valamint e-mailen. Csere érdekel ráfizetéssel fiatalabb, ABS-sel és légzsákkal felszerelt autóra, Opel Astra G és Corsa C előnyben.



#autó hirdetés #hirdetés szövege #jó hirdetés
2014. márc. 8. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen,elég jó.

Sok múlik a szövegen mert elég sok értelmi fogyatékos van akik egy normális mondatot nem tudnak összekaparni.Ergo,hajrá!:)

2014. márc. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó ez így.
2014. márc. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha eladod, arra vigyázz, hogy autónepperek, vasasok, stb ne találjanak meg. És ne legyél egyedül!!

Én tavaly nagyon megszívtam. :(

2014. márc. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én személy szerint ezt a mondatot kivenném belőle, minden hirdetésbe bele van írva, engem irritál: "Megbízható, olcsó fenntartású autó, alacsony fogyasztással (5-6 liter/100 km)"


De lehet, hogy csak engem zavar. :) Amúgy a többi bőven jó, és elég is.

2014. márc. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

15:06

+1

2014. márc. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!