Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 10W40 Meisterteile motorolajró...

10W40 Meisterteile motorolajról vélemény?

Figyelt kérdés
1.3 8V Swiftbe menne.
2014. márc. 16. 13:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Bele ne öntsd! Az unix főnökének kamu olaja, most ez az új terve a meggazdagodásra.
2014. márc. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Már benne van:)
2014. márc. 16. 20:17
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
állítólag mol, ha az akkor jó csak drágább.....
2014. ápr. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%

Szia!


Beke Péter vagyok, az UNIX Autó Kft. kenőanyag részlegének vezetője.

Közvetlenül vagyok felelős a Meisterteile motorolajokért minden szempontból. Régóta foglalkozom motorolajokkal, eredeti szakmám szerint gépészmérnök vagyok. Autótechnika szakirányon végeztem. A diplomamunkámat fáradtolaj analízisből írtam.

Mondhatom, hogy van némi rálátásom a kérdésre. :-)


Legyél egészen nyugodt!

Egy minőségi motorolaj van az autódban. Tökéletesen elégíti ki a szabványt amit az autó gyártója előírt. Ráadásul jó áron.

Ez a dolog műszaki oldala.


Reagálnék a kedves válaszolónak is, akire semmiképpen sem kell hallgatnod.


A Meisterteile az UNIX kizárólagos forgalmazásában van. Ez igaz.

A többire nem érdemes reagálni, mert marhaság. Meg vicces is.


Remélem tudtam segíteni!


Üdv.:

Peti

2015. jan. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Mik a Swift pontos adatai?
2015. jan. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azóta már lejárt a csereperiódus, most Mobil1 került bele. Egyébként 94-es 1.3, 8szelep.Teljesen jó olaj volt a Meistertelie. A Mobil1 éppen akciós volt.
2015. jan. 21. 13:39
 7/14 Amp Lifier válasza:
65%
Én 5w40 Meisterteile olajat rakok a saját 2L FSI 2008-as vokswagenembe. Emellett autószerelőként a legtöbb általam szervizelt kocsiba is ezt a márkát töltöm, nem véletlenül. A MOBIL 1 szintén jó minőségű, amennyiben valóban a mobil1 van a kannában. Sokáig ezt töltöttem 50 literes hordóból, de váltottam... sokáig semmi baj nem volt vele, de az utolsó hordómból amit töltöttem, azt 5ezer után megitták a kocsik, és olyan hígan jött le, mint a víz. Azt csiripelték, hogy hamisítják. Hogy valóban ez történt, vagy romlott a minősége, azt nem tudom, de valami nem stimmelt vele, az egészen biztos. Azóta a Meisterteile tökéletesen helytáll.
2016. máj. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Te is valami Unix bérenc vagy?
2016. máj. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is Meisterteile motorolajat használok a személyautómba régóta és már 2x csereperiódust is ezzel használtam szerintem teljesen jó, a motor nem is fogyasztotta.
2016. júl. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok ehhez hozzászólni, hogy az egyik haverom autószerelő, évek óta ezt az olajat önti az autómba és eddig még semmi gond nem volt vele...
2016. nov. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!