Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most először vezetek hóban és...

Most először vezetek hóban és amikor fékezni akarok ugrál a pedál és nem tudok fékezni! Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. dec. 16. 16:56
 1/9 anonim válasza:
Blokkoláskátló (ABS) van a kocsiban...ne nyomd a pedált mint az állat,csak érzéssel :D
2009. dec. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ABS (AntiBlock System)blokkolásgátló van az autóban ,teljesen természetesen viselkedik!De azért továbbra is óvatosan közlekedj!
2009. dec. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
bocsi gátló
2009. dec. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

üdv

Nyugi ha csúszós az út ,de lassan lassul a kocsi akkor nem kell félni ez az ABS=Anti-Blockierung System (kipörgésgátló) ami megakadályozza ,hogy megcsússzon a kocsi és ezáltal irányíthatatlan legyen.Ezt úgy teszi ,hogy csak szakadozva fékez ezért érzed ,hogy rángat a pedál.

Próbáld ki nyáron pl füvön fékezz le meglátod akkor is így fog ugrálni.


mindenesetre EZ NORMÁLIS ha közben lassul az autó ezért kell télen lassan menni és téli gumit tenni.

2009. dec. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
17:07 a gyengébbek kedvéért az ABS az BLOKKOLÁSgátló,nem pedig kipörgés gátló az az ASR! (LÁNY VOLTAM):D:D
2009. dec. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
THX mindenkinek!
2009. dec. 16. 17:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért ha ABS-es a kocsi, te nyomod a féket és nem lassulsz, akkor gyanús, hogy nyári gumid van. ÉLETVESZÉLYES.
2009. dec. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17:11es lány,csak elírta...A német(?) neve még blokkolásgátló.
2009. dec. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
17:11 vagyok.Tehát akkor mindegy,hogy vizi busz,vagy bu*i visz??
2009. dec. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!