Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A mercédesz tényleg gazdagságo...

A mercédesz tényleg gazdagságot jelképező autómárka?

Figyelt kérdés
Vettem egy mercédet. Igazi kis békalámpás csoda. :) De miért irigykednek, meg néznek neki amikor meglátnak az ismerősök? Megjegyzéseket tesznek hogy "látom sok a pénzed" meg " de miller itt valaki" stb.... Másképp néznek mikor csak a szerény kis suzukimban ülök és másként mikor a merdzsoban. Ahol lakom nem sok embernek telik jobb fajta kocsira. De kérdem én mi olyan különleges a merciben? Tényleg olyan "pénzt szimbolizáló" márka a merci? :O Bocsi ha hülyeséget kérdezek nem értek a kocsikhoz.. Amugy egy mercedes benz C200 ról van szó!

2014. márc. 24. 18:50
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
63%

"mercédesz, mercédet, mercedes" a végére már majdnem jó lett, már csak a "shift" gombot kellene megtalálnod!

:D


Az én szememben tökmindegy, hogy miből szállsz ki, ha fuxos köcsög vagy, akkor a Suzukiban is az maradsz. A cigány is cigány marad a "mergában" is, és senkinek se esek hasra csak mert valami "menő" autóból száll ki!

2014. márc. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:

Tovább megyek, némelyik "mercist" még szánalmasnak is tarom, mint pl. azt amelyiket itt megemlítek:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__550..

2014. márc. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
0%
Jól gondolom, hogy a mercid van vagy 10-15 éves?
2014. márc. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
nem a te személyes véleményedre voltam kivi.. miért kell ítélkezni? számomra is csak egy kocsi a sok közül. azért tettem fel ezt a kérdést hogy megtudjam tényleg olyan pénzt szimbolizáló kocsi a merci:) kicsim nem vagyok fuxos cigány csupán egy ember aki megdolgozott ezért a kocsiért.. :) és neharagudj nem mindegy hogy írom le?? pusszantlak :*
2014. márc. 24. 19:04
 5/39 anonim ***** válasza:
55%

"Igazi kis békalámpás csoda"

Nem lehet, hogy véletlenül inkább egy Honda Civiet vettél???

2014. márc. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
hahahaa :D NO!
2014. márc. 24. 19:11
 7/39 anonim ***** válasza:

"és neharagudj nem mindegy hogy írom le??"


Az, hogy hogyan írsz téged minősít! Aki nem tud rendesen írni az egy műveletlen tuskó, aki közelebb áll a fuxos kopasz bunkóhoz, mint a rendes emberhez! Autó márkától függetlenül!


A kérdésedre válaszolva írtam le, hogy nem esek hasra a mercidtől, nekem nem jelent semmit, főként nem a gazdagság szimbólumát! Így már jó? Azt már meg sem említem, hogy nem csak gazdag embereknek van Mercedese. Az udvarban méteres szemét, putri, tányéros TV és ott áll a merdzsó: ezek is biztos gazdag emberek...

2014. márc. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
jóóó ha itélkezel.. akkor ne írj ide te paraszt :) nyálazd meg a végbelem.. na csok a családnak :*
2014. márc. 24. 19:33
 9/39 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező biztos nem egy Lakatos Sztívönszegál
2014. márc. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
hátnem.. :) mint nő eléggé felháborítanak ezek az elő ítéletek..
2014. márc. 24. 19:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!