Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw 320i Sedan 248ezer km-rel...

Bmw 320i Sedan 248ezer km-rel megéri? (1995-ös) 2016-ig van rajta műszaki és 560. 000ft-ot kóstál 2000-res 6 hengeres Vamos motorral.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 10. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
hát ha téll jó állapotba van , minden rendben van vele akkor talán, de alkudni próbálj azért kicsit én szerintem
2014. ápr. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Ne vicceljél már 700 ezerért már e46-osokat kapni, túl van árazva, kb. 3-400 ezer a reális ára, ha tényleg nagyon jó állapotú max. 500 ezer forint.
2014. ápr. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

ahogy fölöttem írták, erősen túlárazott kocsi, ne kereskedésből vegyél, mert azok mindig raknak rá.

nem is keveset, gondolom ez is onnan van.

ennyi pénzért, ennyi kilométerrel tuti nem venném meg.

és a műszaki az semmi, hanem a valós műszaki állapot milyen lehet egy olyan kocsiban, ahol "állítólag " 248 ezer km van az órában?

szerintem számold rá a dupláját, és a többit meg képzeld hozzá, hogy ennyi kilométeren keresztül mit kaphatott.

ilyen kocsikat már nem szabad venni, mert csak pénztemető lesz a vége, egyrészt a fogyasztás, 2000 benzines, meg a felújítási, javítási költségek.

2014. ápr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Kíváncsi lennék azokra a 700 000 forintos E46-osokra. Már egy másik kérdésre is írták ugyanezt nem rég, linkelj már egy párat légy szíves , hogy mi is lássuk ezeket, ne csak halljunk róluk.
2014. ápr. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Nem lepontozást kértem, hanem néhány linket...


Kérdező! Milyen az a Vamos motor? Nem VANOS-ra gondoltál?

2014. ápr. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Azért ne essünk át a ló túloldalára sem. 5-600 000ért már elég jó állapotú és jól felszerelt E36-okat lehet kapni. Hasonló követelmények szerint ugyan mit veszel 600 000-ért? Én most megnéztem a használtautón, 5-600 között egy két hasonló korú Accordot és Volvo S40-et leszámítva nem sok értelmeset láttam ( eltekintve a "prémium hármas autóitól). Ja de, egy majd 10 évvel fiatalabb Lagunát. Az biztos tuti vétel :D


A pontozógép barátunk igazán megmutathatná már azokat a 700 000 forintos E46-okat. Még mindig várom :D

2014. ápr. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem annyira vágom a BMW témát, de utánanéztem, úgyhogy ezt figyelembe véve válaszolok:


Az derült ki a számomra az utánaolvasás után, hogy ezeknek a többségét külföldről hozzák eladásra. Ott megveszik kevés pénzért a sérült, hibás autókat a kereskedők, itt megjavítják nagyon olcsón és tovább adják néhány 100e forintos haszonnal. Azt is olvastam, hogy ezek a kereskedők a hozott autóknak a km óráját mindnek visszatekerik a harmadára, felére, mert nehezen lehet őket rajtakapni, mivel ezekről az autókról még nincsenek adatok a magyar rendszerben. A javítások is kétes minőségűek, amiket a kereskedő eszközöl ezeken az autókon, ez az ára az olcsóságnak. A javított elemek fényezése idővel repedezik, a katalizátor helyére egy szimpla csövet tesznek be. A műszaki vizsgát valami ismerőssel elintézik.

Ezért én alaposan megnézném azt az autót. A kilométer számot is kétkedve fogadnám.


#2 írta:

"Ne vicceljél már 700 ezerért már e46-osokat kapni, túl van árazva, kb. 3-400 ezer a reális ára, ha tényleg nagyon jó állapotú max. 500 ezer forint."


700e-ért csak törötteket láttam az E46 szériából, illetve jobb kormányos kivitelt, angol okmányokkal. Az angliai amúgy is hulla olcsók, mert itt nehezen eladhatók, hiszen rossz oldalon van a kormány. A nemrég megjelent autó-tanácsadó írásokból és a cikkekből kiderül, hogy az E46-osokhoz 1.5 millió forint alatt hozzá sem szabad szagolni.

Láttam Porschét is 700 ezerért, na gondold el, hogy az ennyiért milyen lehet, állapotra egy guruló tyúkól. Csak akkor gurul, ha tolják. Ami meg már elfogadható, az 3 millió minimum.

2014. ápr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vedd meg, de a 248 ezer az biztos visszatekert, érdekes, hogy E36 osok nagyrésze 220 - 260 ezer km közt van, érdekes, hogy miért nincs 400 ezer km es ? Pedig a koruk alapján bőven lehetne sokban annyi de a használtauton mégsincsenek. Na de vedd meg szerintem egy ideig biztos élvezheted aztán majd valószínüleg javítani kell. Kérdéses, hogy a kasztni milyen lehet, mert ha a kasztni szétrohad azzal nehéz valamit kezdeni de a motort még meg lehet csinálni, vagy lehet másikat venni.
2016. aug. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!