Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A loctite 603 és loctite 638...

A loctite 603 és loctite 638 ragasztó mennyire masszív és erős? Úgy értem hány km-ert bír kb?

Figyelt kérdés
Kikopott a simson csapágyfészkem, picit szorul csak benne a csapágy. Ha ezt ragasztóval rögzítem mennyi ideig tart kb? Én úgy halottam tartósabb mint maga a csapágy.

2014. máj. 20. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
A loctite ipari ragasztó, szóval lehet, hogy jósokáig.
2014. máj. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor a ragasztást fogom választani, köszönöm szépen :) ajánlottak esztergálást,maratást acélperselyel, de annak nagyon húzós ára van. Egyik ismerősöm ajánlotta ezt a ragasztót aki gépészmérnöknek tanul és pont egy ilyen előadásra ült be ahol meggyőzték a hatékonyságáról. De mondom inkább megkérdezem itt :)
2014. máj. 20. 20:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is azzal ragasztottam be. :) Kb 1 éve megy, eddig köszöni szépen jól van :)
2014. máj. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tartóssággal nem lesz gond, csak nehogy olyan helyre is kerüljön ahova nem kéne...
2014. máj. 23. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor inkább válasszam a csapágyragasztót 3ezerért mint a perselyeztetést 20-25ezerért?
2014. máj. 23. 16:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Logikus, csak nyugodtan, lassan csináld.
2014. máj. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak csínnyán a ragasztgatással, a végén még a golyókra folyik...
2014. jún. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Perselyeztetes lett a vége :) az a biztos igy legalább olyan lett mint az uj. 20ezer ft volt.
2014. jún. 29. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!