Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autónak van a legjobb...

Melyik autónak van a legjobb turbó dizeles motorja ami olyan 5-7 százezerbe kerül?

Figyelt kérdés
golf III 1.9 tdi?:)

#yíxcíc
2014. máj. 28. 21:23
 1/7 Dörmögő ***** válasza:
65%
1.9 tdi, 1.7 isuzu
2014. máj. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
előzővel értek egyet, de nem csak a Golfban van az a moror, hanem a többi VW csoportba tartozó 1.9 tdi motorja is az.
2014. máj. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
nem értem mindenki a wv melet tart ki mikozben a hdi motorok már teljesen ugyan azon az elven vannak építve mint a wv motorjai mint pl pdtdi. és hiába francia motor a hdi marha jó és verhetetlen fogyasztásban mint strapabíróságban.tapasztalat.
2014. máj. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
HDI-re szavazok én is, erről rosszat nem hallottam, ismerősi körben is van sok iylen motorral szerelt autó és a motorra semmi panasz sem volt függetlenül, hogy magával az autóval volt-e valami.
2014. máj. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Második vagyok. Azért a VW motorját ajánlom, mert azt ismerem. A barátaim között is ez van elterjedve, erről tudom, hogy a világból is kimegy. A HDI motorokat egyáltalán nem ismerem, ezért nem is ajánlom másnak, mert nekem sincs vele tapasztalatom. Ettől még lehet jó, csak én nem ismerem.
2014. máj. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Ennyiért nehezen kapni jó állapotú HDI-t. Legalábbis ami egy VW TDI vagy Isuzu 1.7-szinten vannak.
2014. máj. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
29%
Szardízelt nem szabad venni.
2014. máj. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!