Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen t4 2.4d 98-as...

Volkswagen t4 2.4d 98-as transporter. A szívatót hidegben kellet használnom indításkor, de most már nyáron is, és minden indításkor. Szívató nélkül most már nem is akar indulni. Az aksit is kicseréltem de ugyan úgy viselkedik. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
2014. máj. 29. 20:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Az nem szívató hanem dusító :) De nincs baja az autónak csak annyi hogy állítani kell az adagolón. Ne engedd hogy lehuzzanak inkább menj be több szervízbe is, mert én is tudom milyen ez a jelenség, és hamarosan nem is fog indulni a gép, én is így voltam De nem kell benne semmit cserélni csak az előtöltést kell állítani. Ha már több tíz ezerről beszélnek akkor inkább állj tovább keress másik szerelőt
2014. máj. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!