Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Quad-os kérdések! Van 2...

Quad-os kérdések! Van 2 személyes quad? Mennyire nehéz vezetni ezeket? Fogyasztás? Használtan megéri venni? Stb.

Figyelt kérdés

Kicsit meredek helyre kéne, földes-kavicsos útra, ahol személyautóval is fel lehet még menni, bár nehezen és strapás neki.


Ha "B"-s jogsim van, vezethetem?

2 ütemű vagy 4 ütemű közti különbségek (ár, fogyasztás)?

Váltóról mit kell tudni? Automatát vennétek? Hátramenet?

Milyen árban van egy használt, megbízható típus? Fontos a márka?

Egy nagyobb felnőttet, esetleg 2 felnőttet mekkora bírna el (kg, cm3)?

Bocsi a sok kérdésért! Mindenki arra válaszoljon, amire tud! Tapasztaltabbak véleménye érdekelne elsősorban, mert nekem még soha nem volt ilyenem. Köszi!


2010. jan. 1. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem nehéz vezetni, csak meg kell szokni. Van amin dupla ülés van, de mivel mától érvényes az új kresz, még utána kell nézni, hogy engedi-e a két személyt. A fogyasztása nem tól veszélyes. B-s jogsival semmiképpen nem vezetheted, mert a motorkerékpárok közé sorolták. Vezettem automatát, és váltóst is, szerintem a váltós egyértelműen jobb, nem beszélve a hátramenetről :)

Én 250-es alatt nem vennék!

2010. jan. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor sem vezethetem, ha nem közúton, hanem erdei utakon lenne rá csak szükségem? Az automata nem tud hátramenetet?
2010. jan. 1. 16:03
 3/8 A kérdező kommentje:
Éppen ezért nekem rendszám sem kellene szerintem, meg biztosítás, meg ilyenek. Közúton nem akarom használni. Dűlőútra kéne. 95-ös benzint esznek? Kb. 2-3 l/100 km reális?
2010. jan. 1. 16:08
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én akkor a te helyedben egy ATV-t vennék valami nagyot, és automatát, és igen szerintem érdemes márkásabbat venni mert ahoz több az alkatrész és szerintem megbízhatóbbak is
2010. jan. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
leírták az új kreszben is hogy MINDEN utolsó eldugott erdei csapás is közútnak számít, és kell jogsi, rendszám, műszaki, biztosítás.. csak MAGÁNÚTON nem kell (ez táblával van jelölve) vagy saját telken. én is ATV-t javasolnék. és szinte biztos hogy elbír 2 embert, ismerősöm ATV-je magaután egy traktort elvontatott, szóval van erő benne, az már más kérdés hogy szabályos-e.
2010. jan. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Hali mielőtt megveszed kérd meg valamelyik ismerősöd hayg próbáld ki mert elég fura borulós kis dög nehéz vele kanyarodni.Habár erdei utakra jó lesz ott nem ez számít hanem ,hogy át tudj menni a sáron.

Én nem kötnék rá semmit mivel erdőben nem láttam még rendőrt vagy közútkezelőt aki ellenőrizne, de te tudod.

2010. jan. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az én kresz könyvem (2010-es) szerint 4kerekü segédmotoros kerékpárnak számit, de nem tudom, hogy lehet e rajta ketten utazni...
2010. aug. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Csaba1999 válasza:
nem most már az van, hogy a négykerekű segédmotor az amivel a szomszéd öreg megy, amit gyalog lehagysz.
2011. aug. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!