Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire számíthatok? Valaki...

Mire számíthatok? Valaki kapott már ezért valamit?

Figyelt kérdés
Vettem egy autót fél éve, de utána rá 3 héttel eladtam mert kellett a pénz. Nyitott adásvételit kaptam hozzá nem a tulajtól mint utólag kiderült. Én nem néztem meg se a motorszámot semmit, és aki megvette az sem. Fél évre rá csörgött, hogy motorcserés volt az autó vegyem vissza mert a férje nem áll jót magáért. Írta, hogy úgyis eltudom hozni hogy ugyanolyan tipusú autó, de más rendszámmal viszek.Elvittem a rendszámot, épp közösen akartuk felszerelni erre megálltak a rendőrök. Csávó tagadja, h segített volna nekem felrakni, de a rendőrök látták. A rendszámot pedig vettem, mert nem volt más választásom és zaklattak hogy vigyem már el az autót.

2014. júl. 8. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát te jó hülye vagy, vagy csak minket nézel annak?
2014. júl. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem értem a kérdésed.
2014. júl. 8. 14:28
 3/4 anonim ***** válasza:
A BTK megfelelő passzusai vonatkoznak erre (csalás okirathamisítás stb..) úgy 1-2 év felfüggesztett. Mivel a börtönök tele vannak :))))
2014. júl. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy bírság, vagy felfüggesztett. Ismerek olyan embereket akik ennél sokkal súlyosabb bűnökért kaptak 1-2 év felfüggesztettet. Szóval börtönbe nemmész :)
2014. júl. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!