Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magyarországon ismer valaki...

Magyarországon ismer valaki olyan műhelyt ahol jobb kormányos kocsikat "balosítanak"?

Figyelt kérdés
Toyota Supra lenne az áldozat. balosítani kellene. a minőség az első. ha valaki esetleg egy hozzávetőleges árat is tudna h mivel számoljak azt megköszönném :)

2014. júl. 20. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
feketén biztos meg tudják csinálni, de a gond az hogy biztos kell valami hivatalosítás is hozzá ami nem aprópénz, de mindent összevetve engem is érdekelne a téma.
2014. júl. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

feketén semmi esetre sem.!!

vettem egy supra-t. kint élek Németországban és itt akarom tüv-re vinni meg itt honosítani mert még angol papíros, de magyarban a szerelők sokkal olcsóbbak mint itt kint. a minőség legyen az első meg h megfelelő papírt adjanak az átalakításról h itt forgalomba lehessen helyezni gond nélkül...

2014. júl. 20. 22:35
 3/6 anonim ***** válasza:
még mindig nem éri meg megcsinálni...
2014. júl. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez nem arról szól h megéri e vagy nem. vagyis nem csak arról. ez egy álom nekem ami beteljesedni látszik. eljutottam odáig hogy megvettem 22 évesen azt ami már kiskoromban a szobám falain volt kirakva. van mellé annyim még h meg tudom csináltatni, de a német szervizek 4ezer E alatti árat nm tudtak mondani. itthon ez azért olcsóbb. igy is ugy is meg akarom csináltatni de azért jó lenne ha maradna pénzem. olyat venni amilyet meg én akarok az nagyon drága lenne. csinálni olcsóbb
2014. júl. 21. 23:13
 5/6 anonim válasza:
100%
MSZP székházban balosítanak. Janem.
2014. júl. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
XXXDDDDDDDDDDDDDDDD Te vittél mindent :D jár a keksz !!!
2014. júl. 25. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!