Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Versenypályán gyakorlási...

Versenypályán gyakorlási lehetőség lassú motorral?

Figyelt kérdés

Van olyan versenypálya ahol a 250-es nagy robogómmal kimehetnék gyakorolni?

Érthetően nem 500-1000 ccm-es motorok közé szeretnék kimenni.



2014. júl. 30. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyílt napokon általában 2 vagy 3 csoport van ( Gyors és lassú, illetve licenses versenyzők ). Nyugodtan mehetsz a nagyobb gépek mellett is, én a lassúbb csoportban szoktam volt leledzeni - van ott mindenféle népség ( értsd nagytestű robogó, túra, sportgép stb )

Kisebb pályákon pl Kakucs nincs ilyen csoport felosztás, ott inkább úgy szabályozzák, hogy egyszerre kevés ember lehet a pályán ( azért ne képzelj el tömegnyomort az először említett esetben sem ).

Védőfelszerelés viselése mindkét esetben kötelező, egy szál pólóban nem fognak engedni motorozni.

Sajnos nem tudok aktuális árakat mondani, mivel kb másfél éve voltam utoljára ilyen rendezvényen, idő hiánya:(

2014. júl. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszodat!
2014. júl. 31. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!