Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogósok! A variátort illetve...

Robogósok! A variátort illetve a kuplungot, hogy szeditek le? Szakszerűen!

Figyelt kérdés

Ugye, mind kettőt blokkolni kell, tehát egy egyszerű villáskulccsal lehetetlen.

Rögtön szóba jön az elektromos illetve a légkulcs, csak, hogy a fűtengelyen lévő anyának és a kuplung anyának is van egy meghúzási nyomatéka és tudtommal nem állítható sem a lég sem az elektromos kulcson. Most akkor hogy is kell szakszerűen?



#kuplung #légkulcs #szakszerűen #variátor leszedése #robogó szerelés #elektromos kulcs
2014. júl. 30. 17:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért!
2014. júl. 30. 17:25
 2/5 kata kata ***** válasza:
Én légkulccsal szedem le,direkt erre a célra vettem kompresszorral együtt.A nyomaték állítható a kulcson.
2014. júl. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A légkulcs az egyik ismerősömé, tehát nem tudom, hogy az övé milyen, de biztos, hogy komolyabb, mert elég nagy autószervize van.

Tehát akkor a komolyabbakon lehet állítani, igaz?


Csak azért voltam így egy kicsit pánikban, mert azt hallottam, hogy annak fix a nyomatéka.

2014. júl. 30. 17:37
 4/5 kata kata ***** válasza:
Az enyém kinai és lehet állítani.
2014. júl. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! Zöld kéz ment! :)
2014. júl. 30. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!