Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek hogy ment vezetés...

Kinek hogy ment vezetés oktatásnál az első 10 óra forgalomban?

Figyelt kérdés
B kategóriáról van szó. Ugye már rutin pálya nincs KRESZ után egyből forgalom.Én eddig 9-10 órát vezettem,és néha van olyan érzésem hogy már mehetne akár jobban is.Úgy alapvetően nagy hibákat nem vétettem,tehát pirosnál mindig megállok zebrán mindig megadom az elsőbbséget meg ahol kell mindig.Korábban volt mondjuk egy olyan hogy nem tekintettem körül normálisan de nagy baj nem lett belőle.Inkább a sebesség váltóval vannak néha gondjaim bár már az sem annyira jellemző.(néha 1 es helyett 3 asba kapcsolok) meg néha még hirtelen rosszul indexelek ami eddig nem volt jellemző sosem volt index hibám ma viszont 3 is volt.Egy 2000-es Opel astrán tanulok

2014. aug. 4. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom én még régen vizsgáztam de szerintem egy állat volt aki ezt a lépést kivette az oktatásból. KB a kommandós nem kapna kiképzést a fegyveréhez hogy szokja azt hanem egyből éles bevetésre küldik.. Nem irigylem a kezdőket. Biztos nehéz lehet ,hogy még a váltót nézi hanyadikba kell tenni de már a forgalom veszi körbe, Busz Teherautó Traktor Hammer csupa csupa nagy mozgó nehéz tárgy.. Fúú már én is félek..
2014. aug. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értelek köszönöm a válaszod :) A váltót már nem szoktam nezni.Várom a tovabbi valaszokat legfőképp olyanokét akik most vizsgaztak vagy még tanulnak.
2014. aug. 5. 08:50
 3/9 anonim ***** válasza:
elsőre sikerült 40 óra után,de hát az ugye kb.45perc inkább.én még egyedül nem is vezettem,nem is mernék mégvezetni.nem egy magabiztos tudást adott ez a 40óra sem.de mivel élvezem a vezetést,szeretem hallani a motor hangját,probálom kitalálni mikor váltanak,ilyesmi.a váltot nem is néztem igazán soha.amugy 7 hibám volt. pirosnál sokat vártam,kuplungot ok nélkül nyomtam be.de ha elkéred a vizsgalapot,figyeld meg a bukti okait.
2014. aug. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Még nem buktam egyszer sem.10 órát vezettem még le összesen eddig a kötelező 30 ból.
2014. aug. 6. 11:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem még kb a 20.óránál is voltak problémáim a körültekintéssel..

Én előtte már vezettem,ezért voltam laza,mert nem figyeltem..de amikor odafigyeltem mindenre akkor persze nem voltak gondok..

Én lázadó voltam mert nehezemre esett mindent pontosan csinálni..későn fékeztem néha meg ilyenek,de ne gondolj nagy dolgokra..

3.madszorra mentem át..

2014. aug. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ahha értem hát nálam is hasonlók vannak :D
2014. aug. 7. 21:46
 7/9 anonim válasza:
100%

Találkoztunk oktatóval egyik legjobb Pécsen szerintem.Elvitt egy olyan helyre ahol nem jártak az autók még.2x megmutatta hogyan kell gáz pedál váltás(még soha nem vezettem előtte) és utána átadta a kormányt beállítottunk minden tükröt ahogy nekem jó.Felváltottam 5 ig majd vissza megfordulás és egyből irány ki a forgalomba.(Mondta minek a tanpálya az csak pénz kidobás) :D Pécstől Görcsönyig vezettem úgy, hogy egyszer sem fulladtam le .1-2 x több gázt adtam meg felcseréltem indexet,de korrigáltam ennyi volt a hibám.Nagyon sokat számít az oktató tudása, de tényleg türelmesen mondott mindent nem volt semmi gond.Heti 3 x2 alkalommal járok.Most kezdtem mondta augusztus elejére meg lehet :)

Szeptember 7.-én jár le a 2 évem...


Peugeot 206

2015. júl. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt mindenkinek.azota levizsgáztam 25 órával elsőre es mar vezetek is nyilvan egyedul eddig egyszer vezettem pesten Debrecenben mar tobbszor Debrecenben egyedul is vezettem.mar a plázába például.Igazabol most mar van egy kis rutinom 8 honapja van jogsim es sokat fejlődtek ezt elmondhatom.Padkazasokbol 2-3 elofordult mar az itthoni autonkal de eddig hálistennek lekopogom nem okoztam sérülést es kart se sajat autonknak se masenak es gyalogosnak biciklisnek sem :)
2015. júl. 21. 17:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök, hogy sikerült:) Nálam is hasonlóképp van, csak itt mehetsz oktató nélkül is, ha van melletted tapasztalt sofőr:) Én kb a közepén vagyok, már egész jól megy, csak a parkolásokat és megfordulást kell tanulnom, és hátra van még az autópálya. Én dec. 17.-én vizsgázom, remélem sikerül:)
2015. nov. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!