Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről az...

Ricsii51 kérdése:

Mi a véleményetek erről az oldalról?

Figyelt kérdés
Az a kérdésem lenne, hogy nem rég találkoztam ezzel a használtauto hírdető oldallal, de nem tudom eldönteni mennyire megbízható. Nem tudom valaki ismeri e vagy hallott e már róla valamit. Remélem tudtok segíteni. [link]

2014. aug. 15. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Ricsi ez itt nem a reklám helye!


Egyébként ezeken az oldalakon magán hirdetők által feltett hirdetések vannak, amikért az oldal nem vállal felelősséget!


A kérdésed így ebben a formában csak egy reklám, ha pedig konkrét autóról érdekel valaki véleménye, akkor tedd fel úgy a kérdésedet!

2014. aug. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem tudom milyen komoly ez az oldal, de maga a hirdetés lehetne komolyabb. nincs oda írva hogy külföli okmányos, vagy okmányok nélküli, leglábbis én nem látom ha igen akkkor bocs :D Pedig a napnál világosabb hogy ez az, ennyiért ilyen faceliftes 330 CI-t nem nagyon adnak, ráadásul a 128 ezer km hát na... Most lehet benne annyi ha 3. autónak hazsnáltálk de akkor mért ilyen olcsó? Nincs ott a gyártási év, és hogy 3 literes, meg hogy hány kilówatt, persze aki nem tudja kitalálni erről a kocsiról hogy egy 3 literes e46 az meg dilettáns az ne is vegyen ilyet, na de a lényeg hogy a hahu azért jobb szerintem
2014. aug. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha reklám lenne akkor elég gagyi lenne.


Google translate-es hirdetés, a piaci ár töredékéért kínált autókkal.

Egyszerű átverés, majd kérik hogy utalj valamennyi előleget, és lelépnek a pénzzel.


[link]

2014. aug. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem reklámozni szándékoztam, de köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 16. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!