Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A világon a legjobb cross...

A világon a legjobb cross motor? A legjobb gyorsasági motorja? A legjobb enduro motorja?

Figyelt kérdés
2014. aug. 16. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a leggyorsabb gyorsaságira gondolsz az a Suzuki Hayabusa (GSX1300R). Azt hiszem nem tévedek ebben.

A másik kettőre nem tudok választ adni sajnos.


Olyan, hogy legjobb motor nincs.

2014. aug. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

#1: A Hayabusa nem gyorsasági, hanem sport-túra.


Egyébként kinek mi...a súly, izomzat és egyéb tényezők itt sokkal nagyobb szerepet játszanak, mint másütt. Ami jó egy Stefan Evertsnek, Valentino Rossinak vagy Cyril Despresnek, az nem biztos, hogy jó lesz a szalonba besétáló 190 centis 100 kilós favágónak. Ha játszottál volna gyerekkorodban autóskártyával (vagy motorskártyával), akkor tudnád, hogy nincs olyan lap, ami minden mást üt :-)

2014. aug. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

számomra a világ legjobb gyorsaság motorjai az Aprilia RS 50, RS 125, RS 250 és a jelenlegi Aprilia RSV4 Factorym, de hangsúlyozom hogy SZÁMOMRA a legjobbak. Aki más márkán nevelkedett, neki az a Number1. Olyan hogy a világ legjobb motorja pedig nem létezik, mert mindenkinek más a legjobb.


(Én olasz párti vagyok, ezért van Aprilia motorom, Alfa Romeo autóm és KTM kerékpárom, ezért öltözködöm olasz ruhákba, és főzöm a Segafredo Intermezzo kávét egy Saeco kávégépen és stb. )

2014. aug. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát menettulajdonságokkal a supersport kategóriában a bmw s1000rr hp 4 rendelkezik endurora nem tudom melyik endurot érted crossbol meg nyilván a kawa kx450f elvégre világbajnokmotor de gyári motorként mindegyik ütős
2014. okt. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!