Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda CRX DelSol ESI 1.6-ra...

Honda CRX DelSol ESI 1.6-ra milyen kipufogódobot ajánlotok?

Figyelt kérdés

Most egy Dupla végű Sebring van rajta, de nekem túl halk ez a kipufogó, nincs túl hondás hangja :/ Ilyesmi hangot szeretnék: https://www.youtube.com/watch?v=OW6fOQ4BSp8

Ezt találtam eladót: [link]

Érdekelne hogy ezzel hasonló lenne-e a hangja mint a videóban. Mostaninak ilyesmi a hangja , csak jóval halkabb: https://www.youtube.com/watch?v=PFX7K93qO6k Hollandiában élek, ezért linkeltem Holland oldalt!


2014. aug. 22. 17:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Gyárit!
2014. aug. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Kössz :D Értelmes választ is tudsz adni esetleg? A hülyegyerek részleg másik weboldalon van. :)
2014. aug. 22. 18:00
 3/16 anonim ***** válasza:
55%

Ez volt az értelmes válasz. Te írtad, hogy Honda-s hangot akarsz. Azt melyik sportkipufogó végdob adja meg? Azok repedtfazék, hangos zörejek csak.

Honda hang gyári kipuffból jön.

2014. aug. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
-.- Te alapból sötét vagy vagy lekapcsoltad a villanyt? Hallottál már tuningolt kocsikról? Mindnek sportos hangja van, és gyártótól motormérettől függően egyedileg változnak a hangzások. Hiába raksz ugyanolyan dobot egy hondára és egy bmw-re bizony lesz különbség a hangzásban. De sajnálom hogy ezt magyarázni kell :)
2014. aug. 22. 18:41
 5/16 anonim ***** válasza:
Oh te kis huncut boyracer.
2014. aug. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát elég hulladék hangja van. 1 sportkocsinak sem a dobtól lesz olyan hangja hanem az üres rendszertől. Ezt közúton dízelnél el tudod játszani mert "halk" ám 1 benzines meg üvölteni fog és a saját hangodat sem hallod. 1 jó minőségi dobbal lehet szép öblös hangot csinálni. És ha már boyracer vagy inkább legyen a kocsinak szívóhangja mint kémény. Hondára van 1 rakat direkt légszűrő és szép is a szívó honda hangja
2014. aug. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De a direktszűrőn több levegő jut át nem? Ahoz pedig szerintem több benzin is kell, amihez nem árt a jobb kipufoghórendszer, amihez viszont be kell lövetni a motort. logikám szerint. Vagy lehet én tudom rosszul :)
2014. aug. 22. 23:12
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát az a hangyafasznyi levegő amivel több jut be az semmi. ez most olyan hogy ha magas a légnyomás akkor máris több levegő jut be a hengerbe. Továbbá ha hideg van akkor is több levegő jut be mégsem chippeled át.
2014. aug. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom. Fater 316i BMW E36-osa meghülyült a direktszűrőtől. hörgött, üvöltött de nem igazán akart menni, csak vánszorgott :d vissza tettűk a gyűri szűrőt észheztőrt. Igaz a Honda az nem BMW :)
2014. aug. 22. 23:18
 10/16 A kérdező kommentje:
*észheztért* bocsi elírtam :)
2014. aug. 22. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!