Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A régi musztáng vagy camaro...

A régi musztáng vagy camaro vagy 69 es pontiac gto dodge charger chelenger manapság menő autónak számít vagy inkább az audi bmw ezek?

Figyelt kérdés
2014. aug. 23. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
az a baj ezekkel, hogy napi használatra alkalmatlanok, egyrészt a bődületes fogyasztás, másrészt a megbízhatatlanság miatt, míg az audi, bmw hétköznapi használatra is alkalmas...
2014. aug. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Menő egy sima VW derby is lehet, stílus és ízlés kérdése. De ne azért akarj valamilyen autót mert "menő", ilyen nincs is.

Ezek amúgy is csak "jampizni" valóak. Ilyet én nem szeretem. Inkább olyat választok ami az én ízlésemnek és elképzeléseimnek megfelel.

[link]


Persze az is lehet, hogy valakinek ezek az amerikai vagy a felső kategóriás eu autók jönnek be.

2014. aug. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A markaneveket eredeti formajukban irva hasznaljuk: Mustang, Challenger, stb.


A meno az nagyon szubjektiv fogalom ezert nem szamit, hogy ki mit gondol menonek, az szamit hogy neked mi tettszik.


Teny, hogy egy nagyon jo allapotban levo 71es Challenger vagy egy 69-es Mustang utan a legtobb ember megfordul, hetkoznapi kozlekedo autoknak ezek nem valoak, a fentebb felsorolt okokbol (fogyasztas, karbantartas stb.)


Amerikai autot venni az emberek nem menosegbol, hanem "eleterzesbol" vesznek. Legalabbis Magyarorszagon. Ezekkel ritkan (szinte sose) mennek az Auchanba bevasarloni, vagy hordjak reggel a gyereket az oviba. Inkabb autos talalkozokra, kiallitasokra viszik oket, szep nyari napokon egy hetveget elkocsikazva veluk.

2014. aug. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dodge az menő.
2014. okt. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
így van, ez egy életérzés, viszont az hülyeség hogy nem lehet őket napi szinten használni. 21 évig éltem Amerikában, egy 1973-as Ford Mustang-om volt és napi 92 km-t mentem vele, hétvégén többet vagy ha éppen átugrottam valamelyik haveromhoz egy másik államba. Soha nem volt semmi baja az autónak.
2015. jan. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!