Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha lemosom bármelyik kézimosób...

Ha lemosom bármelyik kézimosóban az autót az összes programmal, a nagynyomású cuccával, akkor miért van az, hogy az ujjlenyomatok, meg egyéb néhány maszat ugyanúgy ott van ha megszáradt az autó?

Figyelt kérdés

Pl. ha ablakmosót öntök és lecsukom a motorháztetőt. Vagy kézzel lecsukom a csomagtartót a tetejénél fogva. Ha szivacsot használok a kézimosóban és mikor felviszem a szappant, szivaccsal végigtörlöm az egész autót, akkor oké, de szivacs nélkül miért kapok ilyen eredményt?


Kézimosókban ráadásul még ki is van írva, hogy tilos szivacsot használni... De nélküle meg szar az eredmény. Úgyhogy szoktam használni. De még nem mert szólni senki.



2014. aug. 25. 16:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Hiába viszem mindenféle helyekre ahol baromi nagy nyomása van a cuccnak. És nem szar benzinkúti mosó.
2014. aug. 25. 16:08
 2/7 anonim ***** válasza:
habkefe?
2014. aug. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak sima nagynyomású mosó. Csak jön víz szappan, ennyi, nincs más. Ezektől kéne szerintük teljesen szép tisztának lennie.
2014. aug. 25. 18:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem csak te vagy gy vele. Én is tapsztaltam már, hogy hiába a samponos gép mosás stb, melegvizes-hidegvizes még a enyhe elkoszolódást sem hozza le. Úgyhogy miután egyszer elvesztegttem így pár száz Ft-ot, azóta viszek magammal vödröt, kefét, sampont, flakonban meleg vizet, aztán 1 db hideg vizes mosásal leöblítem, aztán átmosom kefével, mert csk úgy van eredmény.

Azután természetesen letörlöm róla a vízcseppeket, otthon meg CLIN-el az üvegeket még 1X,hogy tökéletes legyen az eredmény.

2014. aug. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vagy te nem értesz hozzá...nálam mindig tökéletes...:D
2014. aug. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor taníts mester.
2014. aug. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Barney melyik autómosóba jársz? Hol kapsz tökéletes eredményt?


Nálam pont az van amit az előtted író válaszoló írt. Mikor ott mosom, vizes, úgy tűnik, hogy gyönyörű szép tiszta, de mikor megszárad, újra látszik minden ujjlenyomat, az összes maszat.

2014. aug. 25. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!