Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megvan a jogsim, de nem megy...

Megvan a jogsim, de nem megy túl jól a vezetés (az utóbbi időben már egész jól ment, de a vizsgán elég gázos volt a helyzet) lehetek még jó vezető?

Figyelt kérdés

Félek hogy ha eddig sem voltam valami kiemelkedő tehetség akkor ezek után sem leszek már túl jó..

35órát vezettem eddig



2014. szept. 2. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd belejössz, csak gyakorolni kell sokat különböző forgalmi helyzetekben.
2014. szept. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A jogosítvány még nem jelenti azt, hogy valaki jól tud vezetni, csak annyit, hogy teljesítetted a minimum követelményeket.

Nem véletlenül van most már 2 évig kezdő jogosítvány. Sok időt és sok km-t kell vezetned ahhoz, hogy jó vezető legyél. Nekem most 4 éves a jogsim, és már 15-20 ezer km-t vezettem, és lehet érezni, hogy egyre jobban megy.

Az első párszáz km-edet javaslom, hogy úgy vezesd le, hogy ül melletted valaki.

2014. szept. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztató válaszokat! :)

Nagyon elvagyok keseredve hogy ennyire nem ment :S

2014. szept. 3. 07:36
 4/5 anonim válasza:
én lassan egy éve szereztem meg a jogsim. eleinte a váratlan forgalmi helyzetekben elég bizonytalan voltam. most már jobban megy, könnyedén és precízen vezetek.
2014. szept. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyan, rossz passzban voltál, van ilyen! :) Nálam is előfordul:) Valamiért csak megkaptad a jogsit, nem? ;) Látod, nálam jobban vezetsz! :) Csak nyugiii:)
2015. nov. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!