Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot speedfight 2 LC miért...

Leonardo18 kérdése:

Peugeot speedfight 2 LC miért nem megy jobban 45-nél?

Figyelt kérdés
Használtan vettem a motort! Az elején csak 42-45 körül ment óra szerint aztán most már néha megy 50-el is de általában 45 a vége ! Leszedtem a kipufogót hátha van benne fojtás de nincs benne sehol ! Van rajta valami cső pluszban aminek a vége kivan lapítva és olvastam valami "vakcső"-ről ez lehet az..? Na de miért nem megy gyorsabban ? Mielőtt valaki elkezdi mondani nem, nem akarok 80-90 körül menni vele, de legalább 50-60 között ! Fordulatszabályzó lehet benne ? Valaki valamit esetleg ha tud írja le ! Köszi !

2014. szept. 8. 17:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#10:


1-2 dolgot te is meg tudsz nézni otthon és ezzel jó pár ezer forintot megspórolni. Egy dekni levételében nem értem mi lenne a nehéz, nem azt írtuk, hogy kapja szét a blokkot és cseréljen főtengő csapágyat...

Ennyire legyünk már talpra esettek.

2014. szept. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#11

Peugeot speedfight 2 LC-ről van szó.

Ez már nem babetta!

Természetesen igazad van, pár dolgot otthon az ember el tud végezni pénzt spórolva ezzel.

De olvasva a gy.k.-t gépjármű és robogó témában, szerelés ill. beállítás szempontjából annyi itt a tizenéves mekk-elek,

(tisztelet a kivételnek)

hogy ha mindenki tanácsát megfogadnám és elhinném valószínüleg több kárt okoznék a motorban, mint hasznot.

Olvasgasgass csak bele pl az

-automat szivató-

témába vagy akármelyikbe!

Amikor azon veszekednek a nyúlzerek, hogy a szivató tüske kifelé vagy befelé működve nyit vagy zár!?

Na ne vicceljünk már. . . . . :-D

2014. szept. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem állítottam semmin csak megnéztem ! De köszi a segítséget ! Ám ami a legjobban idegesít hogy a kipufogó vég pörög nem lehet meghúzni az imbuszkulcsal!
2014. szept. 28. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!