Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Időnként random leesik az...

Időnként random leesik az autóm fordulatszáma és megáll az autó (alapjáraton). Csinálta hasonlót autópályán is, esett a fordulatszám, de mikor visszatettem 3-asba, ment tovább. Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


1.4-es Škoda Octavia Tradition-öm van, 2003-as évjáratú, ferdehátú, BCA motorkódos. Mondták, hogy esetleg az alapjárati léptető lehet a ludas benne, de mivel pályán is megcsinálta 110-nél, gondolom ez kihúzható. Valaki tud segíteni, hogy mi lehet a gondja? Esetleg valaki tapasztalt már ilyet? (Igen, kedves "viddelszervizbeésmegmondják" kommentelők, el fogom vinni megcsináltatni, de szeretném előtte feltérképezni, hogy valóban mi okozhatja a jelenséget, hogy ne tudjanak tüneti kezeléssel átverni.)



#Skoda #fordulatszám #Octavia #ferdehátú #Škoda #Skoda Octavia 1.4 #Skoda Octavia 1.4 Tradition #Skoda ferdehátú #BCA motorkód
2014. szept. 8. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
p 206 hasonló probléma a pillangószelep pucolás megoldotta...
2014. szept. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet az a baja, amit az 1. ítr, de lehet, hogy az üzemanyag nyomás esik le. Mikor ezt eljátszotta gyulladt ki lámpa a műszerfalon?
2014. szept. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Nem hiszem, hogy az üzemanyagnyomás esett volna le, mert nem jelzett semmit a műszerfalon. Amikor a lámpánál álltam vele, akkor szimplán mintha lefulladt volna, leesett a fordulatszám és megállt a motor, a pályán viszont nem állt le, csak süllyedni kezdett a fordulatszám, hiába adtam gázt, viszont hármasba visszatéve ugrott egyet, és kilőtt mintha soha semmi baja nem lett volna.

2014. szept. 9. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!