Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki nemtudja véletlenül...

Valaki nemtudja véletlenül hogy BMW E 60 nál a műszerfalon a két óra közt kijelzett egy tartályhoz hasonló négyszög ábrát amiben hullámos vfolyadékot ábrázoló elválasztás van ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Hibakód jelentésről szóló táblázatot honnét lehet letölteni?

2014. szept. 22. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Kevés a hűtőközeg?!
2014. szept. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 petizacc ***** válasza:

Egy kép többet mondana.


Esetleg nincs köztük?

[link]

2014. szept. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kifogyott az ablakmosó folyadék.
2014. szept. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A képek közt ez sajnos nincs meg , de a 4 es számu jelzést is kiszokta dobni, bár tegnap egy liter fagyállót rátöltöttem és pont tele lett a tartály lehetséges hogy az volt az mert azóta nem jelzi a korábbit, bár hogy mitől fogyott ki az passza,kb 10 ezret mentem a kocsival mióta hozzámkerült még nyár elején vettem addig nemvolt iylen ,lehet elpárolgott?
2014. szept. 23. 09:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Az nagyon durva, hogy egy egész litert utána kellett öntened. Ezzel hosszabb útra ne indulj amíg nincs meg a hiba oka. Ha nincs sehol a motorteret borító tálcán alul folyási nyom, és továbbra is kell bele öntened (tehát minimum alá esik a vízszinted) akkor hengerfejes a kocsid.
2014. szept. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát passz, remélem nem hengerfejes,nemlátok egyébként semmilyen folyást rajta sehol alatta sem, néha a kondenzviz hagy egy kupaknyi kis foltot de csak ha használok sokat klimát.egyébként a hőfokot hol jelzi utána lehet nézni valahol hogy hányfokos a motor stb?
2014. szept. 24. 19:22
 7/7 anonim válasza:
you tube-on van videó a hőfokra ,de bonyolult előhozni.
2014. nov. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!