Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kell leszedni az autó...

Hogyan kell leszedni az autó rendszámtábláját?

Figyelt kérdés

Új autót vettem ugye rajta van a kereskedés neve ahol vettem, ami nem is lenne baj,csak rikító sárgával , ami a sötétkék színű autóhoz nem igazán passzol. Éppen ezért vásároltam 2 db műanyag,tiszta fekete rendszámkeretet , mondván,hogy majd felrakom ha lesz rá időm. Már volt rá időm,csak az a baj,hogy képtelen voltam rájönni a technikájára,hogy hogyan kell. Azt se tudom,hogy csavar fogja-e vagy csak be van valahogy pattintva vagy hogyan van megoldva. Egyáltalán mindegyik rendszám ugyanúgy van felrakva vagy van többféle? Kérlek segítsetek!


Előre is kösz a válaszokat!



2014. szept. 24. 15:17
 1/9 kata kata ***** válasza:
85%
Pattintva van a keret rajta.Egy lapos csavarhúzóval körbe kipattintod és kijön a rendszám.Az alsó tartót meg két darab csavar rögzíti.
2014. szept. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor nem csoda,hogy nem tudtam leszedni , mert én az alsóval együtt akartam , amit ugye mint írtad csavar fog.. Nah azt hiszem kimegyek és megpróbálom akkor.. :D
2014. szept. 24. 15:29
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Elég lett volna a matricát levenni, de most már mindegy.

A tábla a műanyag tartóba be van pattintva. Ki lehet ügyeskedni. Ha már kint van, a csavarokat már látni fogod.

2014. szept. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem matricával van!! Rá van 'nyomtatva'..
2014. szept. 24. 15:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Nitro hígító leviszi a reklámfeliratot.De szigorúan levéve a tartót, mert ha hozzá ér a nitro az acryl fekete betűkhöz, egyből leviszi.(tapasztalat)
2014. szept. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Létezik vagy tízféle rendszám rögzítés, de ha nem fontos, hogy a tartó túlélje, akkor bárhogy kiszedheted a rendszámot belőle. Általában nem kell 5 perc rájönni, hogyan lehet kiszedni a rendszámot a tartóból...

:)

2014. szept. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sikerült! :D Ami fent volt,az olyan volt,hogy vagy 6 helyen fel kellet pattintani és úgy jött le , amit meg én vettem az meg olyan,hogy bele kellet csúsztatni oldalról.. Amúgy ráment vagy fél órám , de meg lett :D


Kösz a válaszokat!

2014. szept. 24. 22:44
 8/9 egySanyi ***** válasza:
Az oldalról becsúsztatós feszigetős az kegyetlen, abból kiszedni művészet.
2014. szept. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát már mindegy.. Már felraktam , ha meg ki kell szedni akkor max. széttöröm és veszek egy újat , szerencsére nem olyan drága
2014. szept. 25. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!