Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort vegyek 650e...

Milyen motort vegyek 650e ft-ig? 2000-2003 közt ezeket találtam: Suzuki Bandit 600, Yamaha yzf r6, Honda Hornet 600, Suzuki SV 650 N Mit mondanátok Naked Bike vagy Supersport (gyorsasági)? Esetleg tudtok mondani típusokat amit ajánlani tudtok?

Figyelt kérdés

2014. okt. 5. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Hornetet
2014. okt. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hornet vagy sv.
2014. okt. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jobbak a nakedek mint gyorsaságik?
2014. okt. 5. 23:27
 4/9 anonim ***** válasza:

Miben? Miben legyenek jobbak? Mire szeretnéd használni?


Ha melóba járni kell, akkor a naked-et könnyebben meg fogod szokni (+ asszonypajtás is meg fogja hálálni). A sport eleinte nagyon ki fog készíteni a városi forgalomban (Budapesten), de ha már megszoktad, akkor az sem lesz igazából gond...

2014. okt. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Motorozni ,túrázni, városban,főútakon és autópályán is.

De a munkába járás is ezzel lenne.

Nekem kicsit a nakedek , legalábbi ebben az árkategóriában régiesek.

De szerintetek erre mi a megfelelőbb?

Hornet 600n és R6 közt,esetleg sv650 vacilálok,de ha van jobb ötlete vkinek irja meg.

2014. okt. 6. 20:46
 6/9 anonim ***** válasza:
A helyedben nem törődnék azzal, hogy régies: azon lehet segíteni mindenféle utángyártott idomokkal... stb. (kis ügyességgel megoldható - manapság már nem is olyan drágán). és hagynék pénzt apróbb javításokra is (mivel idős vasat veszel, így tuti kell rá költened). Ráadásul a sportmotor (feltételezhetően) jobban ki van hajtva ennyi idősen, így naked-et vennék a helyeden.
2014. okt. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na de most 650-ért milyen motort akarsz venni ami nem régies? Egy tizenéves sportmotor is "régies" ha azt vesszük.
2014. okt. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Pl egy 2002 es yamaha r6-os
2014. okt. 7. 21:59
 9/9 anonim ***** válasza:

SV-t szerintem ne. kivéve ha szereted a kelepölő V blokk hangját. Egy motor legyen sor4-es, ha V2 akkor az csak is chopper, legalább 1400 ccm-es.

szóval szerintem nézegess yamaha fazert, elég jókat lehet ennyiért venni. Ja és az SV az nagyon bicikli is. Szóval az sv az nem jó.

2014. okt. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!