Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hidrotőke Tisztítót tettem a...

Hidrotőke Tisztítót tettem a motorba, mert az egyik hidrotőke kopog, kár volt bele tenni mert ugyan úgy kopog. Lesz valami baja a motornak ettől a szar adaléktól? Liqui moly nevű adalék. Ráadásul a friss olajba tettem bele. Lecseréljem az olajat?

Figyelt kérdés
2014. okt. 19. 08:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Lecseréljed-e?? Azonnal. Azzal nem is szabadna menni. Az ilyen tisztítók az olajcsere előtt közvetlenül alkalmazandók, nem utána. A hidrotőkéket meg ki kell szerelni és 1-2 napig nitrohígítóban kiáztatni, majd levegővel kifújkálni. Persze lehet hogy nem is a maga a hidrotőke a problémaforrás hanem az hogy nem kap elég olajat, mert mondjuk le van szutykolódva már a motor olajozó rendszere.
2014. okt. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Természetesen az olajat le kell cserélni. (Én nem vagyok híve ezeknek a csoda adalékoknak. A hidrotőkét ki kell venni és kipucolni.
2014. okt. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
Mi van az adalékra írva? Friss olajba kell tenni, vagy leeresztés előtt kell beletölteni? Ha friss olajba kell tenni, akkor nem kell most mindenképp lecserélned. Sokan félnek az olajadalékoktól, de a Liqui Moly nem egy noname gyártó, minőségi motorolajokat is gyárt. Feltételezem, hogy nem árulnak olyan adalékot, amely kárt tesz a motorban, vagy felborítja az olajok egyensúlyát.
2014. okt. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!