Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

Hamarosan lesz az elsősegély vizsgám. Valaki akinek meg van már a vizsgálya ebből azt elmondaná, hogy mire számítsak vagy esetlek meg mondanátok az újraélesz lépéseit? Mert már kérdeztem többb embertől is de mindenki mást mond és a könyvek is.

Örülnék, ha elmondaná valaki a pontos lépést az újraélesztésnél.

2010-01-25 21:57  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
ujraelesztes WTF? Nalunk ezt nem tanitottak, nem mento akarok en lenni.

2en mentunk be. Egyikunk megmutatta a masikon a stabil oldalfekvest. A masik meg huzott egy papirt a sok kozul, amin van egy feladat, es elkell mondani mitcsinalsz. Nekem special az volt, hogy egy mozdulatlan ember van egy kocsiban, a pincben, aminek jar a motorja. Mitkell vele csinalni? Ugye megnezni el-e, gerincet vegig kell tapitani ovastosan, es a rautek fele fogassal kivinni a szabad levegore.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2010-01-25 22:14 Privát üzenet
Életed legkönnyebb vizsgája lesz! Hidd el! A könyvet elég egyszer elolvasni, átlapozgatni, és annyi.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2010-01-25 22:31 Privát üzenet
pár éve nekem még nem tanították az ujraélesztést csak a légzés elindítását , mert azt mondták mindenki nekiesik ujraéleszteni és még a bordáit is eltöri szerencsétlennek azmeg átszúrja a tüdőt és akor már tényleg nem élesztik ujra, ujraélesztés lépéseit meg szerintem megtanították neked vagy levan írva legalább

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2010-01-25 22:58 Privát üzenet
Ha csak nem mondasz rohadt nagy hülyeséget, és azért látják rajtad, hogy tudod, akkor átengednek.
Engem legalábbis átengedtek.
Nem is nehéz, csak tényleg nem szabad akkora hülyeséget mondani és nem lesz baj:)

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2010-01-26 18:57 Privát üzenet
Már nincs újraélesztés, csak lélegeztetés. És azért nincs amit az egyik kolega írt, hogy több kárt csinál a laikus ember mint hasznot!

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2010-01-27 20:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Akkor hogyan kell lélegeztetni :D?

# 6/6Időpont 2010-02-21 13:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Közúti elsősegély vizsga tételek jogosítványhoz hol találhatók kidolgozva?
Az elsősegély vizsga B tétele mit tartalmaz?
B kategóriás jogsinál az elsősegély-vizsgán mire lehet számítani? Miskolci vagyok
Valaki leírná nekem hogy a közúti elsősegély vizsga hogy zajlik elejétől a végéig?
Sikeres Kresz vizsga után elsősegély vizsgát kötelező tenni vagy vagy lehet-e tovább mennni és későbbre hagyni?
Elsősegély vizsgára való jelentkezés 1 év után?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu