Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forró motor + hideg víz=...

Forró motor + hideg víz= repedt blokk? Ezt hallottam, de ha ez igaz, akkor a quadosok (némelyik) mért kínlódnak szándékosan a fél méter mély tócsában? Annak a motornak nem baj?

Figyelt kérdés
2014. nov. 2. 01:40
 1/4 Borosta2 ***** válasza:
100%
Csak ha rossz az öntvény akkor reped a blokk vagy ha valaki ostoba módon felfuratja ( ez inkább az 50ccm robogó/ simsonra vonatkozik) pl felfurt simsont már láttam repedni de még annak is kis esélye van
2014. nov. 2. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
A motorok hűtési rendszerét úgy tervezik, hogy extrém igénybe vétel mellett se lépjék túl az "üzemi" hőmérsékletet.
2014. nov. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Összehasonlítani csak ugyanolyan feltételek teljesülése mellett logikus.

A motorokat az adott körülményekre tervezik, tehát az összehasonlításod feltételei nem ugyanazok!

A quad motorjait arra gyártják, hogy bírja a "kritikát"

(hőelvezetés, anyagminőség stb.)

2014. nov. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahog előttem irták, de azért a quad motornak sem olyan leányálom a jéghideg viz.
2014. nov. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!