Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első motor! Honda CBF 125,...

Első motor! Honda CBF 125, Honda Varadero 125 vagy Yamaha YBR-125?

Figyelt kérdés

Melyiket válasszam a fentiek közül, első motornak?

A CBF és a YBR olcsóbb, de a Varadero jobban tetszik szerintem pofásabb. 187cm vagyok, és olvastam, hogy a CBF és YBR elég kicsik, míg a Vara kategóriája legnagyobb darabja.



2014. nov. 15. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
180+ voltam, mikor a CBF-et használtam. Nagyon szerethetö motor, kis fogyasztással, elég erövel. Ha az ár nem számít, akkor az én sorrendem: Varadero, CBF, YBR (az YBR és a CBF minösülnek ellenfeleknek, a Varadero egy más kategóriát képvisel. És a két konkurens közül egyértelmüen a CBF az elönyösebb választás, semmilyen elönye nincs vele szemben az YBR-nek - se teljesítményben, se terhelhetöségben, se árban, se vezethetöségben, se megbízhatóságban, se fékeröben, se fogyasztásban, se kényelemben nem veri a CBF-et.)
2014. nov. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! :)
2014. nov. 15. 16:07
 3/7 Makky válasza:
Szerintem, ha teheted, akkor egy legalább 600-as motort vegyél! Ha csak 125-re van jogsid, akkor szerintem mindegyik jó típus, viszont mivel a motor örömöt kell, hogy okozzon a gazdájának, azért használtnál a megnézett legjobb állapotút vedd meg és lehetőleg, amelyik neked a legjobban tetszik!
2014. nov. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is a hondát ajanlom:) Nekem is hondám van,csak CBR-be és 125-ös,a fogyasztása viszont tény,hogy nagyonjó:)
2014. nov. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most fogom betölteni a 16 évet, így csak A1-es jogsim lesz, tavasszal. Szóval a 600-as gépek csak pár év múlva jöhetnek szóva! ;)
2014. nov. 15. 22:14
 6/7 Makky válasza:

Hello! 16 éves vagy és187 cm. Milyen èrdekes én már 34, de csak 177 cm, lehet, hogy màr ìgy maradok... :-)

Szerintem a megbizhatóság a legfontosabb, ezért használt motornál nézd meg a hegesztéseket, nincsenek-e hegesztési fröccsenések, máshogy kinéző varratok? Ha a motort hátra döntöd és a kereket megforgatod, akkor egyenesen jár-e a kerék? Hogyan indul hidegen? Ha minden tetszik, akkor menjetek be egy motorshervizbe a mocival, nézze meg szerelő is az állapotát! Vagy vigyél te szerelőt! Nekem a győri Suzuki szervizben 5000-ért megnézték a mocimat megvètel előtt, ami nagyon fontos volt nekem, aki nem tudom ránézésből, hogy mennyit futottak a gumik, láncszett? Még néhány tanács: lakott területen belül max.: 60-al menj, mert sokan nem adják meg az elsőbbséget, sőt nem fogjàk hallani a mocidat! Főúton kereszteződésben is számíthatsz erre, ezért kapcsol vissza a veszélyes helyeken és menj lassabban, max 100! Mindig használj térd-, és gerincvédőt és lehetőleg protektoros bőrdzsekit! Ha a szezon végére azt hiszed, hogy tudsz motorozni, az úgy is van, csak még az összes veszélyes helyzetre nem vagy felkészült, ezért ekkor ügyelj a legjobban a fennti sebességhatárokra! Leld örömedet a motorozásban!

2014. nov. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, megfogadom tanácsaid! :)
2014. nov. 16. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!