Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 2 3 ajtóshoz hol lehet...

Golf 2 3 ajtóshoz hol lehet kapni vadonat új szigetelő gumikat? Illetve mennyire nehéz kicserélni mindet és mennyibe kerülne? A nagy holtjátéknak és mély búgó hangnak mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Minél gyorsabban megyek, annál hangosabb hang, illetve a kormány holtjátéka egyre nagyobb.. Talán már azt mondom, hogy veszélyes vezetni az autót!

Mit kellene megnézni és kicserélni rajta? Mennyibe kerülhet?

Illetve a szigetelésekkel mi a helyzet?


2014. nov. 18. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem értem miféle szigetelő gumi kell neked. hova akarod a szigetelést rakni? hogy jön ide a kormány holtjáték? meg a búgó hang honnan jön? motor ? futómű? Pontosíts kérlek hogy tudjunk rajtad segíteni :D
2014. nov. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

2 kerdest probaltam egybe irni, bocsi !

A szigetelo gumira gondolok vegig az ablakok korul, az ajtok korul...

Mivel az elozo tulaj osszekente festekkel es eleg ocsmany!

Illetve nem artana ha nem folyna be a viz..:D


A bugo hang pedig annyira eros ha gyorsan megyek es annyira rezeg vagy bug vagy nem tudom hogy mit csinal, de nem tudom megallapitani hogy honnan jon...

Minel gyorsabban megyek annal hangosabb!

40 nel meg semmi, 60 nal mar van egy alapzaj, 90 felett elviselhetetlen es felelmetes!

Vloszinu hogy valamelyik kerektol jon!

Illetve a kormany holtjateka egyre nagyobb!

Miket kell kicserelnem hogy biztonsagos legyen es hogy ne legyen ez a hang?

2014. nov. 18. 20:18
 3/8 anonim ***** válasza:
valószínű hogy a kerékcsapágy ment tönkre a holtjátéknál meg sok minden lehet kormányösszekötő vagy a kerekeket kel kiegyensúlyozni
2014. nov. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jah meg az ajtókéder gumi az ujonnan szerintem horror áron van.vegyél használtat : [link]
2014. nov. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kerékcsapágy lehet a gond, vagy nagyon kopott a gumi, érdemes a kerékösszetartást is beállítani, én is még régen megcsináltam mindezt és sokkal jobb lett, ha szervós akkor meg kell nézni a szivattyút is vagy az ékszíjat hogy nem e elcsúszik rajta
2014. nov. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a búgó hang az tuti h kerékcsapágy, azzal ha elmondásod szerint már ilyen rossz akkor ne játssz, mert egyszercsak beáll aztán ennyi volt a kocsinak is meg neked is :D kb darabja 10 ezer forint meg a munkadíj is minimum egy 10 es, otthon esélytelen hogy azt cseréld. a holtjáték a kormánynak az leginkább lehet a kormánymű fogasléc kopás, amit felújíttathatsz horror áron, de célszerűbb használtan venni hozzá :Damit még megnézhetsz az a kormányösszekötő rúd, 5000 Ft körül darabja, megtudod otthon is csinálni ha szerzel axiálcsukló kihajtót, de utána úgyis kell 1 futómű állítás szóval még 5 ezer forint :D. vagy lehet kormányösszekötő göbfej kb 5-5 ezer forint amit egyszerre cserélhetsz a rúddal, de ugyan úgy futóműállítás szükséges utána . Azt a gumit meg nemtudom lehet e kapni külön újat, jobban jársz ha használtan szerzel. szerintem úgy eléggé olcsón megúszod
2014. nov. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem szervos, es vadonat uj gumi van rajta, 1 hete vettem oket es centiroztak az osszeset.

Ilyen esetben mik lehetnek a hibák? Hogyan lehet a kerékösszetartást állítani?

Illetve milyen javítási költségre számítsak?

2014. nov. 18. 21:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe semmit nem néznék meg. Egyszerűen vidd szervizbe.
2014. nov. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!