Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Mégane indító kártya,...

Renault Mégane indító kártya, csak az elem merült le, vagy a chippel van baj?

Figyelt kérdés
Két hete vettem meg az első autómat. Renaul Mégane 10 éves, semmi baja, gyönyörű kívül belül, csak a tulaj annyit mondott, hogy egyetlen hibája, a kártya, ami lemerülőben van. Vettem bele másik elemet, de nem tudtam hogy a 3V elemekből is többféle van, és amit vettem az egy kicsit keskeny. Ha ki akarom a távirányítóval nyitni, ill. zárni az autót, akkor nagyon sokat kell próbálkoznom, és több szögből, mire működik a kulcs, és ráadásul ha behelyezem a kulcsot, ill a kártyát a gyújtáskapcsolóba, a kis képernyőn megjelenik a felirat, Batterie Karte leer. (Németországban élek és itt vettem a kocsit) Ez annyit jelent nálam, hogy az elem lemerült. Vagy más a probléma? Talán a chippel van a baj, vagy csak az elemet kell a megfelelő méretűre kicserélnem? Nem mindegy, mert az elem ugye kb. 2 euró, de ha újra kell a kártyát chipeltetni (vagy hogy mondják) akkor az sokszorosa, munkadíj, anyag, stb. költség.... Hozzáértők segítségét várom! Köszönöm előre is :)

2014. nov. 20. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:

A kártya akku üres.

Legalábbis ez a tipp, alapszinten mekegek németül.

2014. nov. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csak tipp: Sok Renault-nál panaszkodtak már a kártyafoglalat hibájáról!


Biztos, hogy nem 1,5 V-os elemet sikerült beletenned?


Úgy látom már is szív vele (utolsó előtti hsz):

[link]

De van pár okosság is a fórumon...

2014. nov. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
2014. nov. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az elem lesz rossz.
2014. nov. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szokott baj lenni ezekkel a kártyákkal, de először vegyél bele egy normális elemet.
2014. nov. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már megoldódott a probléma, a chippel volt a baj. Szervízben 40000 lett volna, de szerencsémre találtam egy emberkét aki megcsinálta 8500-ért. ha valakit érdekel küldöm priviben az elérhetőséget! Köszönöm a hozzászólásokat. :)
2014. dec. 12. 18:12
 7/7 A kérdező kommentje:

Mivel sok levelet kaptam és nem mindig vagyok itt, itt a link mindenkinek! :)


Tudom h ez nem a reklám helye de....


[link]

2015. ápr. 28. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!