Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire jó vagy rossz a 4...

Mennyire jó vagy rossz a 4 ütemü polymobil?

Figyelt kérdés
2014. nov. 23. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább egy Keewayt vegyél, mint egy Polymobilt. A Keewayhez van alkatrész bőven és olcsó. Viszont azért messze nem hasonlítható össze egy japánnal. Személy szerint én nem venném meg egyiket sem a 2 közül, mert azért vannak érdekes dolgok a Keeway fórumokban.
2014. nov. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én asszonynak vettem egy kis polymobilt tavaly. Lekopogom semmi gond nem volt vele, ahhoz képest, hogy 4T egész jól megy (megmérve 65 a vége velem - 75 kg; asszonnyal 75 - 50 kg) Persze az órája már 90-et mutat 70-nél :P

Gyorsulása elég ótvar, de legalább egyenletes, pont ugyan úgy (ugyan olyan lassan :D ) megy 0-20ra, mint 20-40re.


Nagyon keveset fogyaszt amúgy, 2 liter alatt.


A fékje nem túl acélos, nagyon száguldozni nem jó ötlet vele, de 50-ről még egész jól megáll.


Műanyagok egész tűrhetőek. Nem a legdizájnosabb, de nem esik legalább szét.


Futóműve kb. 50-ig stabil, a fölött már kicsit billeg.


Motorja nagyon jó, hidegen - melegen - sok állás után is pöcc röff indul.


Városon kívül nem szívesen használnám, de városba szerintem simán jó, olcsó és semmit sem fogyaszt kb.

2014. nov. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom vannak jobb mopedek is de azok nekem drágàk. Nem szágúldani akarok vele elég ha jól működik !
2014. nov. 24. 05:36
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyhuzamban amúgy is max kb 15 km-et mennék vele !
2014. nov. 24. 05:40
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

Nekem a bicikli boltban azt mondták hogy 8 dl benzint fogyaszt 100 km-en. A teljesítnénye 300 watt alatt van szóval se jogsi se biztositas se sisak nem kell hozzá. Nen is hangzik rosszul. Csak szerintem 70kg-től nehezebb ember ne üljön rá. De szeinem még egy 70 kilósbak us elindulásnál tekerni kell hogy megbírjon mozdulni. A végsebességét nem tudom. De hány lóerőre jön akkor ki ennek a teljesítménye?

De amúgy elég drága. Mert 200 ezer forint. Soká hozza vissza az árát. Használtan meg biztosan nem vennék. Vagy ha vennék akkor csak nagyon újszerűt kevés kmvel. És működjön rajta minden

2014. nov. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó:


A polymobil a gyártó, amiről te beszélsz az valószínűleg a motoros kerékpár. Amiről én beszéltem, az a 4 ütemű segédmotorkerékpár.


Előbbire valóban nem kell semmi, viszont csak 300w. Utóbbihoz meg kell jogsi.

2014. nov. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Van moped jogsim ez nem lehet gond !
2014. nov. 24. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!