Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Klasszikusnak számító youngtim...

Klasszikusnak számító youngtimer autónál értékcsökkentő lenne fényezés helyett fóliáztatni a lökhárítókat?

Figyelt kérdés

Van egy Mercedes 124 kabrióm (A124) ami nem veterán a maga 20 évével, de egyre inkább klasszikusnak számít. Sajnos a fényezett lökhárítókról itt-ott lejött a festék.

Gondoltam újra fújatni is, csak kérdés, hogy megint le fog-e jönni. Kaptam ajánlatot a saját színével való átfóliázásra is, csak mondjuk az már nem eredeti úgy. Ezért hezitálok.



2014. nov. 26. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy youngtimernél szerintem csak a fényezés jöhet szóba
2014. nov. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A fóliázás ugyanúgy le fog jönni, egy lökhárító elég bonyolult alkatrész, éles törésekkel, amit a fólia nem tud teljesen lekövetni. Egyébként értékcsökkentő, és nem vennék fóliázott autót, mert azt gondolnám, hogy alatta valami gáz van. És általában így is van.

Normális fényezőhöz kell elvinni, aki nem csak a fémet ismeri, hanem a műanyagot is. Léteznek direkt műanyaghoz való alapozók, gittek, ezek rugalmasok. Az új festékréteg pedig vékony kell legyen, ha a régit javítja ki, és arra fújja rá, akkor természetesen megint fel fog repedni. Csupasz műanyagig le kell csiszolni.

2014. nov. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!