Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alapjáraton néha ilyen halk...

Alapjáraton néha ilyen halk koppanást lehet hallani, mi lehet az? Nem sűrűn csinálja ezt, csak néha azt veszem amikor állok, hogy koppanik valami, de nem feltűnően hangosan, csak épp hogy hallani

Figyelt kérdés

2014. nov. 29. 23:11
 1/8 A kérdező kommentje:

Kb. 5 másodpercenként van ez

EZ lemaradt!!

2014. nov. 29. 23:18
 2/8 anonim ***** válasza:
sztem olyan halk, nem ilyen brrr mert Én nem hallom! bocsi, talán jobban megértik!
2014. nov. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hol van ebben a poén? nem találom
2014. nov. 30. 01:42
 4/8 anonim ***** válasza:
-szöszi,azt már nekünk kell kitalálni,hogy te egyáltalán mitől is beszélsz,(autó,motor,kapálógép,fűnyíró,stb)
2014. nov. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bíztam benne, a poént kitalálod, de más sem tudta-ne mi tippeljünk? autó rotikapa stb! nem totó!
2014. nov. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
EZ az autó nem egy hidrós futóműves Citroen?
2014. nov. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Koppanik! XD
2014. nov. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

HUMOR HEROLDOK :D nincs életük, és idejárnak ""VICCELŐDNI""a gagyii beszólásukkal :D DE szAR életetek lehet :'DDDDD sírok XD úristen :D

inkább ne is írjatok semmit XDDD

2014. nov. 30. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!