Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2006 nagy maszkos Audi A8 4,2...

2006 nagy maszkos Audi A8 4,2 benzin quattro-ról vélemények? Lehetőleg hozzáértőktől vagy tulajdonosoktól.

Figyelt kérdés

2014. nov. 30. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van pénzed(milliók) fenntartásra is akkor miért ne.
2014. nov. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha minimum fél millió a fizetésed havonta akkor vedd.

Különben meg gáz lesz kettőér' tankolni.

2014. nov. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez már abban az árban van, hogy sokan megtudják venni, de fenntartani kevesen.

Ha szerencséd van, akkor nem lesz vele semmi bajod, csak tankolni kell, na de azt rendesen. Ha mégis tönkremegy valami, az szivás, ezeknél nem ritka, hogy hónapokig nem találják a hibáját az autónak, hiába van neked pénzed.

De nem akarlak lebeszélni, ha birod a 15 literes fogyasztást, és a hatalmas adókat, akkor ajánlom.

2014. nov. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Koaxk Ábel ***** válasza:

Teljesen jó autó, horror fogyasztással.


Én most cseréltem az Audi-m BMW-re bár én egy fele ekkora dízelt hajtok, mert szempont a fogyasztás.


Audiról annyit tudok mondani, hogy jó autó nagyon, a fenntartása meg hibafüggő eladás előtt pl 180 ezret költöttem rá, hogy patent legyen. Átlagban a kis szervízek nem voltak húzósak, a nagyobb hibáknál, turbo, szervó, bizony zsebbenyúlós, volt 150-200 ezres javítás is.


Szóval akkor ajánlott ilyen autó, hogyha bármi véletlenül beüt, mert sajnos egy 8 éves autónál már megeshet, akkor ne vágjon szíven ha 100-200-at hirtelen ki kell adni rá.


Jah és ezek az összegek nem márkaszervízes javításokat jeletettek amiket írtam, igen barátian fogott a szerelőm tolla. Volt olyan szervóhibám amit kb 100 körül csinált meg németből hozatott alkatrészből, márkaszervíz meg fél millát mondott rá...


Meg még egy dolog amit sokan nem kalkulálnak bele, gondolom ezen van egy 17-18"-os felni, ha csak nem valami nagyobb... Az még ciki amikor valaki nem tud megvenni rá egy garnitúra gumit. Ugye ilyen méretnél már 150 ropi simán van egy szett normális gumi.


Van egy gumis haverom aki meséli, hogy X5-össel volt, hogy a tulajnak nem volt pénze gumicserére. :\


Szóval ha ezeket szem előtt tartja az ember akkor jó vétel.

2014. nov. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom elore is elnezet az ekezet nelkuli irasra de mobilrol igy egyszerubb..igazabol tipushibakra gondoltam nem feltetlen fogyasztasra..tisztaban vagyok vele hogy mennyit fogyaszt.ugy gondolom aki egy premium autot vasarol ne a fogyasztast tartsa szem elott ..a mostani autom egy 745i szerintem nem fogyaszt tobbet mint ez es felmerult hogy csekely osszeget kellene erre rafizessek hogy elhozzam az audit szoval ezert a kerdes mert audim meg nem volt.koszonom a valaszokat!
2014. dec. 1. 22:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha 745-ös BMW-ből ülsz át, akkor nincs gond, tisztában vagy a dolgokkal. Nagyon jó lesz az Audi szerintem sokkal jobb mint a BMW.
2014. dec. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!