Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha 16 évesen leteszem az A/1...

Ha 16 évesen leteszem az A/1 kategóriát ami 125 cm3-ig és 11 kW-os teljesítményig jó és ha az a motor amit kinéztem magamnak az 125cm3 és 21 kw-os akkor azt hivatalosan nem vezethetem?

Figyelt kérdés

2014. dec. 1. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Eltaláltad.

Én várnék a helyedben várnék és inkább B, majd B125 jogsit tenném le.

2014. dec. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
16 évesen remélem nem okoz problémát az hogy ha 11 kW a max megengedett akkor a 21 kW vezethető-e.
2014. dec. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Csak az a gond hogy nekem most egy 50-es sportmotorom van és eléggé kellene egy nagyobb motor. amit még néztem hogy a másik 125-ös motor csak 11 kw-os azt akkor lehet vezetni? úgy tudom akkor azt lehet.

És ha a rendőr elkap egy 21 kw-os motorral mit tud csinálni? mert ugye a motor papírjában benne van minden adat

2014. dec. 1. 19:32
 4/7 A kérdező kommentje:
De nekem kicsit sem mindegy hogy 11 kw vagy 21 kw.
2014. dec. 1. 19:51
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit is tud? Jogosítvány nélküli vezetés.

Nem elég?

2014. dec. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha elkap, akkor megbüntet mivel nincs jogosítványod erre a motorra.
2014. dec. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ember, azon mit nem lehet érteni hogyha megvan határozva hogy A1-el max 11kW-os motort vezethet, akkor a 21 az felette van, ezt ha megkérdezik egy elmeháborodottól, az is megtudja mondani hogy a 21 az több mint a 11. Kiírod ide kérdésbe, ezzel bebizonyítod azt hogy értőolvasásból a béka segge alatt vagy, matekból úgy szintén mert gondot okoz hogy két szám közül melyik a nagyobb, és röhög rajtad mindenki, aki olvassa ezt a kérdést.

Ha levizsgáztál A1-ből, majd ne felejtsd el kiírni hogy vezethetsz e autót az A1-es kategóriáddal. Szerintem előbb járj el normálisan iskolába és tanulj még egy kicsit. Hajrá! Ja, nyugodtan pontozz le, nem érdekel, magadat minősíted vele.

2014. dec. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!