Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A műszerfalban nem gyullad ki...

A műszerfalban nem gyullad ki az a kis sárga fény ami a tankolást jelzi elromolhatott?

Figyelt kérdés

3as golfom van 55literes a tankja a mutató lentröl második csikon van(az első fehér a második,harmadik,negyedik piros)

Még nem érte el azt a szintet,hogy kigyulladjon,vagy hibás? 18éves srác vagyok 2hónapja vettem az autót nem nagyon értek az ilyesmikhez :/ a segitséget nagyon szépen köszönöm! :)



2014. dec. 3. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Kigyulladni általában az utolsó 10% körül szokott, de ha biztosra akarsz menni akkor ne várd meg míg eléri ezt a szintet.
2014. dec. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem az,hogy megvárom mert soha nem várom meg csak kiváncsi vagyok,hogy vajon működik? :/

Itt található a kép a mutatórol :

[link]

2014. dec. 3. 18:15
 3/10 anonim ***** válasza:

-ezt úgy szoktuk itt mi csin ,

-a majdnem üres tankkal ,elindulunk fölfelé a hegyen,ha kigyullad a lámpa,akkor jó megfordulunk,

-ha nem gyullad ki a lámpa és tökre elfogy a benya,akkor megfordítjuk az autót,beleöntjük a magunkkal vitt 5 liter benzint/dizelt,és 4.fokozatban gurítjuk le az autót,hogy ne az önindítóval kelljen föltolni a levegős anyagot az adagolóba/befecskendezőbe,

amikor már jár a motor ,akkor oké ,

2014. dec. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

az előttem író nagyon profi...csináld ezt te is. fel a hegyre, vagy bármilyen hosszú emelkedőre, aztán ha kifogyott de nem világít, akkor izzócsere..


egy kis kanna nafta, némi lelemény, meg egy erősebb haver..

ez a legjobb módszer kitapasztalni az üzemanyagszintmérés pontosságát is.

2014. dec. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszotokat,és én még az szeretném tudni,hogy ezeknél a tipusoknál hogy szokott kigyulladni az izzó? lejebb van a mutató vagy feljebb mint a képen található mutató?
2014. dec. 3. 18:41
 6/10 anonim ***** válasza:
ez nem olyantípus, amely a kulcs elfordításakor az összes jelzőlámpát teszteli, és mind pár másodpercig egyszerre világít? pontosan azért, hogy ellenőrizhető legyen a kiégett izzó..
2014. dec. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nagyjából ilyenkor, de a fehér vonalnál mindenképp...


vigyél egy kannát magaddal tele, no meg csövet, tölcsért, aztán nyomás..ha kigyullad, minden rendben.kanna betölt és mindent tudsz.

örül.

2014. dec. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi,amikor elinditom akkor csak az olajlámpa,légzsák és az aksi izzó világit pár másodpercet
2014. dec. 3. 19:01
 9/10 anonim ***** válasza:

Golf 3 nál ne is várd hogy felvillanjon a "szegénységjelző" ugyanis nincs benne. Az USA golfokat csinálták meg úgy hogy felvillanjon ha x liter alá megy.

Tudom nekem is furcsa volt hogy a skoda favorit ezer éves technika és felvillant de a golfból meg az ugyanezen szériás vw-kből ez kimaradt.

2014. dec. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ah értem,nekem is furcsa,hogy még nem jelez de azt hittem van benne,mivel látszik,hogy ott van a helye köszönöm szépen a választ
2014. dec. 4. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!